Suskubkite: kokias grožio procedūras reikėtų pasidaryti iki Kalėdų?

Štai procedūros, kurios Naujų Metų naktį privers aplinkinius jumis žavėtis!

„DermaSurgic“ intervencinės, lazerinės, estetinės medicinos bei dermatologijos klinika Kaune. Tai ne tik vienintelė dermatologijos klinika Lietuvoje atstovaujanti „Endolift“ lazerį – minimaliai intervencinį bei sparčiai populiarėjantį visame pasaulyje stangrios odos lyderį, galintį atitolinti poreikį plastinei chirurgijai arba individualiais atvejais ir ją pakeisti, tai ne tik APTOS klinikos vardo Baltijos šalyse siekianti klinika, tačiau tai vienintelė klinika, kuri gali pasigirti ir pilateso reformerių studija ReformBody, kurios pagalba išpildoma priešlaikinio senėjimo (anti-aging) programa, suvienijanti judesio terapiją su estetinėmis, intervencinėmis, lazerinėmis veido bei kūno dermatologinėmis procedūromis.

Atsakingas požiūris į laiko įtakojamus amžinius pokyčius. Klinikos „DermaSurgic“ tikslas – patenkinti pacientų norus ir pateisinti jų lūkesčius, suteikiant kokybiškas „Anti-aging“ procedūras. Didžiausia siekiamybė sukurti tvirtą ryšį su pacientu, jį išklausyti, išgirsti ir nukreipti tinkama kryptimi. Klinika siekia ne pacientą pritraukti procedūra, o procedūrą-gydymą parinkti,atsižvelgiant į paciento poreikiu, lūkesčius, norus bei galimybes. Štai trys procedūros, kurios Naujų Metų naktį privers aplinkinius jumis žavėtis!

Hydrafacial– ši procedūra ypatinga tuo, kad jos metu oda yra ne tik prisotinama drėgmės, bet tuo pačiu ir pašalinami nešvarumai, negyvos odos ląstelės. Procedūros metu atliekamas giluminis odos valymas, naudojamas stiprios koncentracijos serumas. Tai mažina bėrimus, sutraukia poras, efektyviai drėkina ir ramina odą bei paruošia ją tolimesniam procedūrai t.y. „Morpheus8“.

Atjauninkite veido odą ir pašalinkite mažus randelius bei raukšleles su žvaigždžių pamėgta procedūra Morpheus8! Ši procedūra pertvarko odos audiniuose vykstančius procesus, skatina kolageno gamybą, sutraukia jos perteklių, naikina smulkias raukšleles, gydo randelius bei išsiplėtusias poras. Po procedūros praėjus 3 savaitėms matomas akivaizdus odos būklės pagerėjimas. Oda tampa lygesnio reljefo, išryškėja skruostikaulio ir žandikaulio kontūrų linijos, oda tampa stangresnė, pagerėja odos spalva bei tonusas.

Na, o natūraliai išryškinančios veido bruožus grožio injekcijos visada suteiks ypatingą žavesį ir išskirtinį švytėjimą. Botulino toksino injekcijos užkirs kelią raukšlių susidarymui, jas išlygins, o hialurono užpildai suteiks lūpoms putlumo, kas stebuklingą Naujųjų metų naktį tikrai bus matoma! Taigi, lūpų putlinimas hialuronu gali suteikti ne tik norimą formą аr dydį jūsų lūpoms, bet ir paryškinti spalvą bei atstatyti prarastą drėgmę. Taigi pasitikite Naujuosius be senųjų rūpesčių. Klinikoje „DermaSurgic“ naudojami tik sertifikuoti medicininiai veido ir kūno užpildai, biostimuliantai, nechirurginiai APTOS siūlai veido nechirurginiui veido patempimui bei odą atjauninantys frakciniai lazeriai „Eufoton“, „Cynosure“: gydantys išsiplėtusias kraujagysles, kapiliarus bei odos pigmentaciją ir kt. atitinkantys griežčiausius medicininių tyrimų standartus, technologiškai užtikrinantys saugumą, patikimumą ir numatomą rezultatą.

„DermaSurgic“ intervencinės, lazerinės, estetinės medicinos bei dermatologijos klinika Kaune. Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/stilius/grozis/2023/12/04/news/suskubkite-kokias-grozio-proceduras-reiketu-pasidaryti-iki-kaledu--29428468
„DermaSurgic“ intervencinės, lazerinės, estetinės medicinos bei dermatologijos klinika Kaune.