Hydrafacial

Veido valymo procedūra atliekama naudojantis ,,HydraSPA“ aparatu. Veidas yra valomas ir masažuojamas su vienkartiniais vakuumo antgaliais. Pirmuoju veido valymo etapu vyksta eksfoliacija. Naudojantis vakuumu nuo odos paviršiaus yra pašalinamos negyvos odos ląstelės. Oda yra aprūpinama giliai įsiskverbiančiu šveitikliu. Vyksta švelnus ir nedirginantis odos šveitimas. Priemonė skatina keratinocitų išsiskyrimą, ilgalaikį drėgmės sulaikymą, skatina kolageno regeneraciją. Antruoju etapu vyksta gilus veido odos valymas. Procedūros metu giliajam valymui yra naudojamas stiprios koncentracijos serumas, kuris mažina bėrimus, sutraukia spuogus, efektyviai drėkina ir ramina odą. Serumas yra įvedamas į odą, o vakuuminio valymo pagalba visi odoje esantys nešvarumai yra iš karto sutraukiami į specialiai tam skirtą antgalį. Trečiuoju procedūros etapu ant išvalytos veido odos yra atliekamas veido odos prisotinimas serumu. Serumas praturtintas peptidais, hialurono rūgštimi drėkina ir maitina odą, gerina odos imunitetą, atkuria pažeistas odos ląsteles, padeda odai atsinaujinti. Procedūros metu odos vientisumas nepažeidžiamas, odos nuraminimui, preparatų geresniam įsisavinimui yra naudojama LED mėlynos, raudos šviesos terapija.

Procedūros poveikis:

Procedūros metu  stimuliuojami odos atsinaujinimo ir gijimo procesai, mažėja odos defektai, gerėja odos lėtinės ligos, padidėja odos drėgmės lygis, pagražėja odos tekstūra, suvienodėja odos spalva.

Procedūros eiga:

 1. Demakiažas su Mesoskline ,,Meso balancing cleanser“;
 2. Eksfoliacija su Cellmula TM ,,AquaClean Solution1“;
 3. Gilus veido odos valymas su Cellmula TM,,AquaClean Solution2“;
 4. Odos prisotinimas su Cellmula TM ,,AquaClean Solution3“;
 5. LED raudonos, mėlynos šviesos terapija;
 6. Baigiamosios priemonės užtepimas su Mesoskinline ,, Meso lift and protect“, ,,Meso 3D eye cream“.

Procedūros trukmė:

40 min.

Kaina:

55 EUR.

Ką reikėtų žinoti?

Pagrindiniai klausimai

Kam procedūra yra tinkama?arrow

  Procedūrą galima atlikti tik po specialisto apžiūros, konsultacijos. Specialistas apžiūrėjęs ir įvertinęs odos būklę parenka kiekvienam asmeniui individualų valymo rėžimą, kursą. Procedūra atliekama moterims ir vyrams. Procedūra neatliekama nėščioms moterims, jei valomoje vietoje yra įtariami ar nustatyti onkologiniai susirgimai, turint aktyvų Herpes  virusą, jei bazinė žmogaus kūno temperatūra aukštesnė, nei įprastai (36,6°C), naudojant vitaminą A ar retinolį, vartojant fotosensibilizuojančius preparatus, terapinėje zonoje neseniai buvo atlikta BB GLOW procedūra, injekcijos.

Kuriose srityse yra atliekama procedūra?arrow

  Procedūra yra atliekama veido, dekoltė, nugaros, plaštakų, pėdų srityse.

Koks yra rekomenduojamas procedūrų skaičius?arrow

  Rezultatas akivaizdžiai matomas ir jaučiamas iš karto po procedūros. Geriausiam efektui pasiekti yra reikalingas procedūrų kursas 5 – 6 procedūros, kas 1 – 2 savaites.

Kaip reikėtų pasiruošti prieš procedūrą? arrow

  Specialaus veido odos paruošimo nėra.

Ką reikėtų žinoti po atliktos procedūros?arrow

  Priežiūra po procedūros nulemia procedūros efektyvumą, komplikacijų pasireiškimo tikimybę, todėl yra labai svarbi viso gydymo dalis. Po procedūros reikėtų nešlapinti, netrinti, nekasyti ir nelupinėti veido odos mažiausiai pusė paros. Vengti cheminių, grūdėtų, enziminių odos priemonių 1 – 2 savaites. Nepamiršti veido odos saugoti nuo saulės spindulių (UV, UVB) ir kas 2 – 3 valandas naudoti  veido, kūno priemones su apsauga (SPF50).

Prie kokių kitų procedūrų galima derinti ,,HydraSPA procedūrą? arrow

  ,,HydraSPA“ procedūrą galima atlikti kartu su LED terapija, mechaniniu veido odos valymu, termoliftingu, Mesoskinline  ,,Meso Peel Melanin“, ,,Meso Peel Acne“, ,,Global Peel Total Peel“ ir kitais rūgštiniais odos pilingais, šalčio terapija, elektrostimuliacija, deimantine dermabrazija, darsonvalizacija.

HYDRASPA (HYDRAFACIAL)

procedūros kaina

 • HYDRASPA (HYDRAFACIAL) (40 min.)

  55 Eur