Prekių grąžinimas ir keitimas

9.1. Parduotos prekės el.parduotuvėje www.dermasurgic.lt nėra grąžinamos. Jeigu Pirkėjui netiko įsigyta prekė, Pardavėjas gali sutikti svarstyti ją keisti, tik jeigu Pirkėjas pateiks raštišką prašymą el.paštu info@dermasurgic.lt
9.2. Užsakomos prekės nėra grąžinamos.
9.3. Grąžinti prekes ne dėl atsiradusių prekės defektų ar trūkumų Pirkėjas gali tik tuo atveju, jei Pardavėjas leidžia jam grąžinti tokias prekes patvirtinęs šį faktą el.paštu.
9.4. Grąžinant prekes ne dėl atsiradusių prekės defektų ar trūkumų, Pirkėjui grąžinami pinigai tik už prekes, atskaičius 20 % (dvidešimt procentų) administracinį mokestį už užsakymo apdorojimą ir transporto išlaidas grąžinant šias prekes tiekėjui.
9.4.1. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų: Užpildytą laisvos formos prašymą siųskite el.paštu
 info@dermasurgic.lt. Ir tik tuomet kai gausite raštišką Pardavėjo atsakymą galite išsiųsti grąžinamas/keičiamas prekes Pardavėjo nurodytu adresu.

Primename, kad grąžinamos arba keičiamos prekės turi atitikti šiuos reikalavimus:
Prekė grąžinama originalioje gamintojo pakuotėje, su visomis gamintojo etiketėmis.
Gražinama prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nedėvėta ar kitaip naudota, nesugadinta ir nepraradusi vertės). SURINKTA PREKĖ NEGALI BŪTI GRĄŽINTA .
Prekė neturi būti purvina, dėmėta ar nučiupinėta. Tokių prekių atgal nepriimame ir pinigų negrąžiname, todėl siunčiant prekes atgal įsitikinkite, kad grąžinama prekė atitinka visus grąžinimo reikalavimus.
Prekės, grąžinamos iš Lietuvos, turi mus pasiekti lygiai per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo datos klientui, kitu atveju prekių atgal nepriimame ir pinigų negrąžiname.
Pinigai už siuntimo išlaidas nėra grąžinami (pinigai grąžinami tik už prekes).

Klientas įsipareigoja:
Klientas, grąžinantis / keičiantis prekes, ant grąžinamos siuntos privalo nurodyti siuntėjo adresą bei pasirūpinti, kad grąžinamos prekės pasiektu Pardavėja jo nurodytu veiklos vykdymo adresu.
Už grąžinamas prekes paštomatais pinigai nėra grąžinami.
Už grąžinamas prekes į trečiųjų šalių surinkimo punktus pinigai nėra grąžinami.
Už grąžinamas prekes į Lietuvos pašto skyrius pinigai nėra grąžinami (primename, kad Lietuvos paštas neneša siuntų į mūsų biurą, o palieka jas skyriuose iki pareikalavimo).

PARDAVĖJAS ĮSIPAREIGOJA
Pardavėjas neatsako už siuntas, kurios buvo išsiųstos klaidingu kliento nurodytu adresu.
Pardavėjas įsipareigoja gavus Jūsų grąžinamas prekes ir apžiūrėjus jų būklę per 14 darbo dienų atlikti pinigų grąžinimą į sąskaitą, iš kurios buvo atliktas pavedimas apmokant už prekes.
Pinigai grąžinami tik į banko sąskaitas. 

9.4 NEGRĄŽINAMOS PREKĖS:
9.4.1 Kosmetika  https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.137498/asr

BŪKITE ATIDŪS RINKDAMIESI ŠIAS PREKES.

9.5. PINIGŲ GRĄŽINIMO TVARKA
Pinigai už prekes yra grąžinami tik į Kliento sąskaitą, iš kurios buvo atliktas pavedimas mokant už prekes.
Pinigai negrąžinami, jei pastebėta, jog prekės buvo tyčia arba dėl neatsargaus elgesio sugadintos (paveiktos aukšta temperatūra, pažeistos aštriais objektais ir t.t.).
9.6. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 8.3. straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
9.7. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekė, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.
9.8. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.  

REKVIZITAI

UAB Dermaclinic
Įmonės kodas: 306098278
PVM kodas: LT100015136517
Adresas: Gedimino pr. 24-70C, LT-01103 Vilnius, Lietuva