Morpheus8

6 bonusai gydymui Morpheus8:

SVARBU. Morpheus8 procedūrą gali tik gydytojas, nes tai yra medicininis įrenginys. Parenkant procedūrai nustatymus reikalinga gydytojo kompetencija. Procedūra atliekama naudojant vienkartinį antgalį ir jo kitoms dviem procedūros naudoti griežtai nebegalima. Nepaisant to, kad kursas rekomenduojamas yra trys procedūros, trys nauji antgaliai ir turi būti naudojami. Nerizikuokite savo sveikata siekiant didinti klinikos pelną.

Revoliucinė Morpheus8 odos regeneracijos procedūra, kurios. Morpheus8 dermatologinių technologijų platforma, Inmode, Morpheus8 yra giliausiai poodyje veikianti technologija, kurią šiandien galima rasti rinkoje. Naudojant naujausius odos priežiūros technologijų pasiekimus, šis prietaisas gali formuoti poodinius riebalus (riebalus po oda) ir panaikinti kai kuriuos įprastus senėjimo požymius. Ši procedūra yra puiki alternatyva kitoms, smulkių linijų ir raukšlių procedūroms.

Dermatologai išskiria 6 svarbiausius gydymo Morpheus8 privalumus,lyginant su kitais alternatyviais gydymo būdais. Reguliariai atliekant kūno remodeliavimo ir odos stangrinimo pageriname kolageno gamybą, kad oda būtų sveikesnė ir gyvybingesnė.

Žinoma, kad sulaukus 25 metus ir daugiau mūsų dermos sluoksnis kasmet gamina 1 % mažiau kolageno, todėl mūsų oda tampa laisvesnė, glebesnė, pilkšvesne. Morpheus8 yra naujas ir patobulintas būdas sukurti ir skatinti kolageno gamybą, suteikiantis stangresnę, elastingesnę ir jaunatviškesnę odą. Prasiskverbdamas giliai po odos poodiniu sluoksniu, Morpheus8 skatina kolageno gamybą jos šaknyse.

Atsisveikinkite su nepageidaujamomis strijomis. Nesvarbu, ar jos atsirado ant pilvo, sėdmenų, krūtų ar šlaunų. Strijos tam tikru gyvenimo momentu paveikia daugumą vyrų ir moterų kūnus.

Morpheus8 yra revoliucinis gydymas galintis padėti pašalinti strijas, suardydamas bet kokį randą ir pažeistą audinį leidžia kūnui natūraliai atsistatyti. Ko pasekoje jūsų oda tampa daug stangresnė ir elastingesnė nei buvo iki procedūros.

DermaSurgc klinikos gydytoja Evelina Stankutė sako, kad Morpheus8 puiki procedūra jaunatviškai išvaizdai atkurti, nes pašalinamos smulkios linijos ir raukšlės aplink akis, burną bei kaktą, kas ypač veiksminga senėjimą stabdančiam gydymui. Po gydymo pas vieną iš mūsų specialistų fiksuosite ženkliai stangresnę, gyvybingesnę ir lygesnę odą be ryškių, nepageidaujamų senėjimo žymių.

Jūs tikrai būsite nustebinti rezultatais, kuriuos galima pasiekti naudojant šį gydymą. Galimos ir kitos raukšles mažinančios procedūros, tačiau apie Morpheus8 reikėtų pagalvoti tiems, kurie nori atsikratyti jų ilgam.

Su Morpheus8, DermaSurgic dermatologijos klinikoje Kaune, akivaizdžiai sumažinsite aknės randų žymes. Taikoma technologija sutraukia arba „išjungia” riebalines odos liaukas, neleisdama organizmui formuoti riebalinius spuogus bei gydo jau esamus randelius. Morpheus8 procedūra neatliekama esant aktyviai aknei. Nustatyta, kad šis gydymas gali sumažinti spuogų randų atsiradimą maždaug 50%, išlygindamas odos reljefą.

Išlaikykite odą stangresnę kaip galima ilgiau. Panašiai kaip veido patempimas, ši procedūra yra veiksminga siekiant elastingesnės odos. Pagrindinė Morpheus8 efektyvumo sritis yra sumažinti kaklo, smakro ir žandikaulio, apatinio veido audinių nukarimą. Be to, Morpheus8 taip pat gali padėti pašalinti papildomus riebalus nuo rankų, liemenėlės linijos ir kitų vietų, kuriose paprastai kaupiasi riebalai. Ši procedūra, lipokoaguliacija tinka visiems odos tipams ir bet kokio amžiaus pacientams, tačiau prieš pradedant bet kokią procedūrą Jums reikės išsamios medicininės konsultacijos su vienu iš mūsų gydytojų.

Morpheus8 rezultatai dažnai būna ilgalaikiai. Taip yra dėl to, kad gydymas labai giliai įsiskverbia į odą. Atsižvelgiant į tai, senėjimas yra nuolatinis procesas. Tai reiškia, kad norint išlaikyti Morpheus8 naudą, jums reikės kelių procedūrų. Tačiau po 3-6 seansų kurso galite džiaugtis rezultatais, kurie gali išlikti iki 3 metų, kol vėl prireiks pakartotino procedūrų kurso. Kodėl verta rinktis DermaSurgic gydytojus, Morpheus8  gydymui?

Mes esame aukštos kvalifikacijos ir apmokytų gydytojų, specialistų komanda, turinti didžiulę patirtį estetinėje medicinoje. Galime atsakyti į visus jums rūpimus klausimus ir stengtis suteikti jums išsamią informaciją. Mūsų dermatologijos klinikoje medicininės paslaugos atliekamos laikantis saugumo, taisyklių, nuostatų, profesionalumo ir med.etikos. Investuojame į gydytojų kvalifikacijos kėlimą, įrangą bei aplinką, kurioje prieš gydymą, jo metu ir po jo galite jaustis saugiai, komfortiškai. Suprantame, kad medicininis gydymas kartais gali kelti jaudulį, todėl užtikrinti, kad jaustumėtės komfortiškai, yra esminė mūsų veiklos dalis. Susisiekite su mumis, kad galėtumėte registruotis konsultacijai ir esame tikri, kad išsamiai aptarsime jūsų kūno estetikos atstatymo procesus bei priemones, išsikelsime odos stangrinimo tikslus bei įgyvendinsime juos kartu su visa kvalifikuota medicinos ekspertų komanda.

Siekiant įgyvendinti užsibrėžtus tikslu sustangrinti kūno odą bei padailinti kūno linijas, veido ovalą ar padėti sau prisitaikyti prie pasikeitusių gyvenimo aplinkybių, amžinių pokyčių (pogimdyvinis laikotarpis, menopauzės laikotarpis, streso ir įtampos kupinas laikotarpis įtakojantis kūno apimčių disbalansą ir kt.) galime pakviesti registruotis:

Gyvensenos medicinos specialisto konsultacijai.

Endobiogenetikos specialisto konsultacijai.