Pirkimo taisyklės

PREKIŲ ĮSIGIJIMAS

Pardavėjas – www.dermasurgic.lt, 

 (toliau tekste – Pardavėjas) internetiniame tinklapyje www.dermasurgic.lt pateikia prekių asortimentą ir nurodo prekių kainą.

Pirkėjas – veiksnus pilnametis asmuo arba juridinis asmuo (toliau tekste – Pirkėjas) pasirenka norimą prekę ir sumokėjęs nurodytą prekės kainą įsigyja norimą prekę, bei pasirenka prekės pristatymo būdą.

Prekės įsigijimas atliekamas sumokant visą prekės kainą iš karto prieš prekės išsiuntimą.

Pardavėjas prekes išsiunčia arba atiduoda Pirkėjui asmeniškai po to, kai pinigai už prekę yra įskaitomi Pardavėjo banko sąskaitoje.

Prieš patvirtindamas užsakymą Pirkėjas turi susipažinti ir patvirtinti, kad susipažino su šiomis taisyklėmis bei Asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis/ privatumo politika.

PRISTATYMAS

Pristatymas pirkėjui kainuos 3.50 eurų.

Užsakytos prekės pristatomos per DPD, Omniva. Lp express paštomatus.

Pristatymo terminas 2-5 d.d.

GARANTIJOS IR GRĄŽINIMAS

Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, Pirkėjas privalo nufotografuoti pažeistą pakuotę neatidaręs siuntos ir apie tai kuo skubiau, tačiau ne vėliau kaip per 3 dienas nuo siuntos gavimo informuoti Pardavėją elektroniniu paštu info@dermasurgic.lt , persiųsdami vaizdinę medžiagą.

Nustačius siuntos prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas informuoja Pardavėją elektroniniu paštu info@dermasurgic.lt. Laiške nurodomas užsakymo numeris ir kreipimosi priežastis.

Atkreiptinas dėmesys, kad kokybiškos kosmetikos prekės nekeičiamos ir atgal nepriimamos – teisinis pagrindas Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. Birželio 11 d. Nutarimas Nr. 697 „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ ir Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.362 straipsnio 4 dalis. 

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nebent pakuotė yra pažeista iki perdavimo Pirkėjui;

prekė turi būti neatidaryta ir kitaip Pirkėjo nesugadinta;

prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)

grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA IR REKVIZITAI

Visus klausimus dėl prekių kokybės, prekių gražinimo Pirkėjas gali užduoti paštu info@dermasurgic.lt

Mokėjimas už jūsų pasirinktas prekes ar paslaugas Pardavėjo svetainėje bus atliktas į UAB ,,Dermaclinic’’ įm.k: 306098278, Gedimino pr. 24-70C, Vilnius, Lietuva