Veido kontūravimas, modeliavimas

Mūsų klinika turi platų invazyvių procedūrų pasirinkimą, susijusį su veido kontūravimu bei modeliavimu: ,,Morpheus8“, ,,Endolift@“ procedūros, frakcinis veido atjauninimas, stangrinimas, injekcinis veido kontūravimas, veido patempimas ,,Aptos“ siūlais. Trumpai apie procedūras ir jų poveikį:

,,Morpheus8“ – frakcinė, mikroadatinė, bipoliarinio radiodažnio procedūra. Šios procedūros metu, naudojantis aparatu, į gilesnius odos sluoksnius yra suleidžiamos 24 nano dydžio adatėlės. Jos į odos audinius siunčia radiodažnio bangas, kurios suskatina kolageno ir elastino gamybą. Todėl oda po procedūros, praėjus gijimo laikotarpiui, atrodo jaunatviškai, tampa putlesnė, atsiranda ryškūs veido kontūrai, išryškėja skruostikaulio ir žandikaulio linijos, sumažėja arba visai pranyksta raukšlės, poros, randai, pagerėja odos tonusas.

,,Endolift@ procedūros metu veikia specifinė lazerio šviesa, kuri patekusi į gilesnius odos sluoksnius sąveikauja su jame esančiu vandeniu ir riebalais. Ši reakcija veikia gilius ir paviršinius odos sluoksnius, sutvirtina jungiamąsias pertvaras, skatina kolageno, elastino gamybą, sumažina riebalus esančius po oda. Praėjus po procedūriniam laikotarpiui oda tampa stangresnė, įgauna liftingo efektą, išryškėja dailesnės žandikaulio linijos, oda atrodo atjaunėjusi, sumažėja arba visai pranyksta raukšlės.

Frakcinis veido atjauninimas, stangrinimas – procedūros metu lazeriniai spinduliai pašalina senas epidermio ląstelės, patekdami giliai į dermą. Dermos sluoksnyje susidaro nauji ir sveiki audiniai. Todėl oda po frakcinio veido atjauninimo ir stangrinimo procedūros atrodo sveikesnė, lygesnė, tvirtesnė, įgavusi ryškesnius veido kontūrus, šviesesnė, skaistesnė, stangresnė, sumažėja arba visai pranyksta raukšlės, randai, išsiplėtusios poros, pigmentinės dėmės.

Injekcinis veido kontūravimas – atliekamas pasirinktoje veido srityje arba visame veide. Procedūros metu į odą injekuojamas hialurono rūgšties preparatas. Hialurono rūgštis odai teikia drėgmę, stangrumą, ryškina tam tikras veido sritis, kurios dėl vykstančių senėjimo procesų yra praradusios elastingumą, ryškius kontūrus. Po injekcijų yra pastebimi ryškesni veido kontūrai (skruostų, žandikaulio) srityse, paakiai tampa ne tokie įdubę ir tamsūs, sumažėja kuprelė esanti ant nosies, lūpos tampa putlesnėmis, smakras įgauna formą.

Veido kontūravimas, modeliavimas ,,Aptos“ siūlais – procedūros metu įvedami siūlai su polilaktine rūgštimi padaro natūralų odos patempimą, su jais galima koreguoti, modeliuoti veido kontūrus. Siūlų įvedimas į odą vyksta su šiai procedūrai skirta kaniule ir kabliukais, kurie padeda išlaikyti siūlus koreguojamoje vietoje. Įvedus siūlus į odą rūgštis pradeda tirpinimo procesus, tirpstant siūlams vyksta seno kolageno stimuliacija, naujo kolageno gamyba, aplink įvestus siūlus susidaro naujo kolageno pluoštai. Šis siūlų tirpimo procesas ir jo poveikis odai yra pagrindiniai veiksniai, kurie stabdo odos suglebimą. ,,Aptos“ siūlai tinka žmonėms, kurie nori turėti simetriškus antakius, atstatyti, pakelti suglebusius skruostus, panaikinti maišelius po akimis, išryškinti lūpas, pamažinti smulkias raukšles, linijas, paryškinti veido ovalo bruožus, pakelti suminkštėjusius audinius, odos drėgmei ir elastingumui atstatyti.

Dėl atliekamų veido kontūravimo, modeliavimo procedūrų rekomenduojama pasikonsultuoti su procedūras atliekančiais gydytojais.