Veido ir kūno fotosenėjimo ir senėjimo požymių naikinimas su JALUPRO SUPER HYDRO

Veido ir kūno fotosenėjimo ir senėjimo požymių mažinimui – JALUPRO CLASSIC. Procedūros metu aktyvinama ir skatinama audinių regeneracija, gerinama odos būklė, didinamas jos tankumas ir elastingumas. Oda tampa intensyviai sudrėkinta, sumažinamas odos suglebimas veido, rankų ir kūno srityse, pašalinamos linijos ir raukšlės, pagerinama randų (įskaitant sukeltus spuogų) ir strijų išvaizda, taip pat sutrumpinamas reabilitacijos laikas po kitų kosmetinių procedūrų.

Procedūra rekomenduojama: odos pigmentacijos mažinimui, strijų, spuogų randų mažinimui, dehidratuotai ir į sausėjimą linkusiai odai, fotosenėjimo ir senėjimo požymių mažinimui (smulkios linijos ir raukšlės įvairiose srityse: ne tik veido, kaklo ir dekoltė, bet ir vidiniame pečių ir klubų paviršiuje, plaštakų gale, pilvo srityje ir keliuose).

Sritys kuriose yra atliekama procedūra: akių sritis, veidas, kaklas, dekoltė. Įvairios kūno vietos.

Rezultatai:
Kolagenui atstatant jungiamąjį audinį, veido oda atgauna stangrumą. Pacientai pastebi liftingo efektą, nes stiprėja veido jungiamasis audinys, atkuriamas gilus ir ilgalaikis drėkinimas, panaikinamos matomos raukšlės.