Veido ir kūno fotosenėjimo ir senėjimo požymių mažinimui JALUPRO CLASSIC

Apie procedūrą:

Veido ir kūno fotosenėjimo ir senėjimo požymių mažinimui – JALUPRO CLASSIC. Procedūros metu aktyvinama ir skatinama audinių regeneracija, gerinama odos būklė, didinamas jos tankumas ir elastingumas. Oda tampa intensyviai sudrėkinta, sumažinamas odos suglebimas veido, rankų ir kūno srityse, pašalinamos linijos ir raukšlės, pagerinama randų (įskaitant sukeltus spuogų) ir strijų išvaizda, taip pat sutrumpinamas reabilitacijos laikas po kitų kosmetinių procedūrų.

Procedūra rekomenduojama: odos pigmentacijos mažinimui, strijų, spuogų randų mažinimui, dehidratuotai ir į sausėjimą linkusiai odai, fotosenėjimo ir senėjimo požymių mažinimui (smulkios linijos ir raukšlės įvairiose srityse: ne tik veido, kaklo ir dekoltė, bet ir vidiniame pečių ir klubų paviršiuje, plaštakų gale, pilvo srityje ir keliuose).

Sritys kuriose yra atliekama procedūra: akių sritis, veidas, kaklas, dekoltė. Įvairios kūno sritys.

Naudojimo protokolas:
Procedūra turėtų būti atliekama 4 kartus padarant mėnesio pertrauką. Esant stipresniems odos senėjimo požymiams ar labiau išsausėjusiai odai procedūros protokolas gali būti atliekamas 2 kartus metuose

JALUPRO sudaro du maži buteliukai, kuriuose yra liofilizuotų aminorūgščių (glicinas, L-prolinas, L-leucinas, L-lizinas) ir du buteliukai, kurių kiekviename yra natrio hialuronato, kuris turi būti sumaišytas su aminorūgštimis.