Procedūros

Vulvo-makšties-tarpvietės atjauninimas

Nechirurginio lazerinio vulvovaginalinio ir tarpvietės atjauninimo metu naudojama kietojo kūno lazerio technologija (kietojo kūno lazeris – lazeris, kurio aktyvioji terpė yra kietasis kūnas. Spinduliuoja nuo 170 nm iki 7,2 μm bangos ilgio šviesą), skatinanti naujo kolageno gamybą, atkuriamas audinių tonusas, elastingumas ir rehidrataciją veikiamos intymiose vietose.

Makšties „laisvumas”

Makšties laisvumas yra būklė, kuri gali turėti įtakos moters ir jos partnerio pasitenkinimui lytinių santykių metu, nes diskomfortą kelia varpos ir makšties silpnas sukibimas. Lazerinis gydymas, atkurdamas makšties kolageno skaidulų kompaktiškumą, atkuria audinių tonusą ir stangrumą, leidžia poroms užmegzti pilnaverčius lytinius santykius be diskomforto.

LABIELLE®

Labia EndoLift Laser (LABIELLE®) yra estetinės ginekologijos procedūra, skirta mažosioms ir didžiosioms lytinėms lūpoms koreguoti ir gražinti: dydį, stangrumą, formą, išvaizdą siekiant pašalinti odos suglebimą bei laikui bėgant galinčias atsirasti raukšles ir dėmes dėl tonuso ir elastingumo praradimo. LABIELLE® – tai neinvazinis gydymas lazeriu, kuris, skatindamas naujo kolageno gamybą, padeda pakeisti lytinių lūpų išvaizdą ir taip pagerinti moters gyvenimo kokybę. Kitaip tariant tai – nechirurginė lazerinė labioplastika bei didžiųjų lūpų tūrio atkūrimas.

G taško stiprinimas

 G taško amplifikacija – tai neinvazinis gydymas, kurio metu stimuliuojamas naujas kolagenas G taško srityje – priekinės makšties sienelės srityje, kurioje yra ypač daug nervinių galūnėlių, todėl ji yra jautresnė intensyviam seksualiniam malonumui. Šio gydymo dėka galima lengviau padidinti arba pasiekti orgazmą.

Nepriklausomai kokios moteriškos bėdos jus slegia ir kokio gydymo norėtumėte, prieš bet kurią procedūrą reikalinga gydytojo konsultacija, kurios metu gydytojas ginekologas atliks ginekologinę apžiūrą ir ultragarsinį ištyrimą bei rekomenduos individualiai tinkantį gydymą.

Prieš visas procedūras paprašysime atlikti šiuos tyrimus:

Makšties floros tepinėlis ir bendras šlapimo tyrimas (ne senesnis nei savaitės)
Onkocitologinio tepinėlio (PAP) atsakymas ( einamųjų metų)

Estetinių lazerinių nechirurginių procedūrų privalumai yra šie:

Procedūros be jokių pjūvių ir skausmo;
Procedūros aukšto saugumo lygio;
Procedūros efektyvios ir pasižyminčios ilgalaikiais rezultatais;
Greitas gijimo procesas t.y. 1–3 dienos po procedūros;

Šių nemalonių padarinių galima išvengti ir susigrąžinti kokybišką intymumą bei pasitikėjimą savimi, kurį kadaise turėjote.