Plaukų slinkimo gydymas

Plaukų slinkimo gydymas ir stiprinimas trombocitais turtinga plazma Sustabdykite silpnus, slenkančius plaukus ir sustiprinkite juos! Procedūra rekomenduojama tiek vyrams tiek moterims kurie turi silpnus plaukus ir kenčia nuo plaukų slinkimo, plikimo. Plazmos injekcijos plaukams išsiskiria ilgalaikiu poveikiu ir dažnai padeda išspręsti tokias sunkias problemas kaip nuplikimas (alopecija), taip pat pristabdo žilų plaukų atsiradimą. Ši procedūra yra pati veiksmingiausia procedūra kovojant su plikimu.

Plazmos injekcija švirkščiama į skalpo odą, likęs nedidelis kiekis trombocitais praturtintos plazmos įmasažuojamas į skalpo odą.

Procedūros metu stimuliuojamas naujų plaukų augimas, stiprinami silpni plaukai. Nauji ataugę plaukai tampa matomais praėjus 3-4 mėnesiams po pirmos procedūros. Trombocitai atpalaiduoja augimo faktorius, kurie dalyvauja plauko augimo cikle. Tai natūralus produktas, kadangi jis pagamintas iš savo kraujo. Atmetimo ir alerginės reakcijos rizika yra nedidelė. Procedūros efektas laikui bėgant tik didėja.

Esant alopecijai rekomenduojamas procedūrų kursas: 3 procedūros, kartojamos kas 4 savaites.

Kaina

Trombocitais turtinga plazma plikimui ar plaukų slinkimui gydyti 290€