Nechirurginis odos patempimas

Veido odai praradus stangrumą, skaistumą bei tonusą ir išryškėjus raukšlėms – tai nuostabi ir efektyvi veido odos patempimo alternatyva, nenaudojant aštraus grožio peilio!

Mezoterapiniai siūlai – kas tai?

Mezoterapiniai siūlai yra pilnai besirezorbuojantys chirurginiai siūlai, naudojami siekiant pakelti, patempti stangrumą praradusias veido vietas. Siūlai yra rūpestingai implantuojami iš anksto numatytose veido srityse, kad sudarytų atramą audiniams ir juos patemptų. Odos patempimas gali būti atliekamas implantuojant į ją siūlus išorinėje antakių, skruostų, apatinio žandikaulio linijos, lūpų ir kaklo srityse. Tai puikiausia alternatyva chirurginiam veido odos patempimui.

Procedūros privalumai:
● Procedūros metu, skirtingai nei atliekant chirurginį veido patempimą, neatliekama jokia chirurginė intervencija skalpeliu, nereikalinga injekcinė anestezija, o adatų įdūrimo vietos greitai užgyja, nepalikdamos jokių žymių koreguotose vietose
● Procedūra trunka apie 30-60 minučių
● Reabilitacinis laikotarpis praeina greitai ir įprastai, kaip ir po visų injekcinių metodikų
● Procedūros kaina itin prieinama, rezultatas išlieka 1,5-2 metus
● Siūlai pagaminti iš sertifikuotų, itin saugių medžiagų, kurios jau daugiau nei 15 metų naudojamos kaip chirurginė siuvimo medžiaga. Jie yra hipoalerginiai ir per 6-8 mėnesius pilnai suyra į dujas ir vandenį, t. y., visiškai absorbuojasi į odą
● Puikiai dera su kitomis estetinės medicinos procedūromis

Poveikis:
Akivaizdžiai įveikiamas ir sustabdomas odos senėjimas, oda atjauninama, tampa lygesnė bei pagerinamas jos tonusas.
Pakėlimo efektas yra gaunamas tuojau pat, oda atrodo labai natūraliai. Galutinis rezultatas matomas po 2 mėnesių.
Įvedus siūlą, jo sudėtinė dalis – polilaktinė rūgštis veikia gilesnius odos sluoksnius ir natūraliu būdu stimuliuoja organizmą, tad šis ima gaminti kolageną. Šis kurį laiką besitęsiantis procesas, padeda patempti nusmukusias veido odos vietas ir nuosekliai bei labai natūraliai iškontūruoja veido ovalą.

Kontraindikacijos:
Infekciniai susirgimai, paaštrėjusios chroniškos ligos, psichikos susirgimai, navikai, nėštumas, odos polinkis į randų susidarymą.

Procedūros

kaina

  • Mezoterapiniai siūlai (1vnt.)

    20 €