Mezoterapija plaukams

Mezoterapija plaukams – tai saugi ir efektyvi procedūra, tinkanti įvairaus amžiaus moterims ir vyrams. Procedūra nėra sudėtinga, bet viena efektyviausių dermatologijos procedūrų plaukų slinkimui ir plikimui stabdyti. Mezoterapija padeda atsiauginti, sustiprinti ir atgaivinti silpnus plaukus, taip pat tai profilaktinė priemonė prieš žilų plaukų atsiradimą.

Mezoterapijos plaukams procedūros metu, naudojant mažą adatėlę atliekamos mikroinjekcijos, tiksliai ir greitai suleidžiami reikalingi preparatai, kurie patenka tiesiai į plauko folikulą. Dažniausiai naudojami vitaminai, mineralinės medžiagos, amino rūgštys ir kt. Plaukų mezoterapijos kokteilių sudėtis apima įvairias medžiagas, maitinančias plauko folikulą, pagerinančias kraujo ir deguonies tiekimą. Mezoterapija išsiskiria ilgalaikiu poveikiu ir dažnai padeda išspręsti tokias sunkias problemas kaip nuplikimas (alopecija), taip pat pristabdo žilų plaukų atsiradimą. Mezoterapija plaukams atliekama naudojant pažangų U225 mezoterapinį šautuvą. U225 mezoterapinis šautuvas veikia tiksliai, nesukelia jokio diskomforto, mezoterapinis kokteilis tolygiai paskirstomas gydomoje zonoje.

Procedūros privalumai:

 

Norint gauti geriausius rezultatus, priklausomai nuo odo būklės, amžiaus, plaukų slinkimo intensyvumo, reikia atlikti apie 8-10 intensyvaus gydymo procedūras (1 kartą per savaitę), vėliau rekomenduojama profilaktiškai pakartoti procedūrą 2-4 kartus per metus.

Procedūros trukmė

Procedūra trunka iki 30 minučių.

Procedūros kaina

  • Mezoterapija plaukams mezoterapiniu šautuvu

    60€