LadyLift®️

Atraskite Ladylift® – Ladylift®: lazeris naujovės ginekologijoje

Mūsų tikslas – gerinti moterų gyvenimo kokybę, siūlant visapusišką ir individualiai pritaikytą pagalbą.

Užsiimame tiek patologijų, kurios gali kilti intymioje srityje, gydymu ir profilaktika, tiek estetine ginekologija, kad padėtume moterims gerai jaustis savimi ir savo kūnu.

MEDICININIAI GYDYMO BŪDAI

Dispareunija – skausmingas moteriai lytinis aktas, moters negebėjimas patirti orgazmo santykiaujant su nuolatiniu partneriu.

Makšties atrofija.

Makšties atrofija, arba sienelių suplonėjimas, gali kilti dėl įvairių priežasčių. Sekso trūkumas yra viena iš jų. Makštis yra raumuo, kurį nuolat „treniruojant“, palaikomas komfortas. Treniruojama užsiimant daugeliu veiklų, įskaitant seksą. Pacientė kenčianti nuo makšties atrofijos jaučia lytinių organų deginimą ir niežulį, nors jokių infekcijos požymių nėra.

Makšties „laisvumas”.

Makšties „laisvumas” atsiradimo priežastys – menopauzė, svorio padidėjimas, kartais – tam tikros sporto rūšys. Kad ir kokios būtų priežastys, raumenų stiprumo, tonuso stygius ir per silpna makštis daro įtaką moters santykiams, galbūt ir jos gyvenimui apskritai. Daugeliu atvejų tai kelia moteriai nerimą, gali provokuoti net depresiją – pojūtis, kad ji jau nebe taip jaudina savo partnerį seksualiai, slopina pasitikėjimą savimi.

Šlapimo nelaikymas.

Šlapimo nelaikymas skirstomas į: „įtampos“, kai fizinis judėjimas daro spaudimą šlapimo pūslei, tad šlapimo nelaikymas gali pasireikšti čiaudėjant, sportuojant, keliant sunkius daiktus; „skubos“ – dirglioji šlapimo pūslė; „mišrų” – įtampos ir skubos; funkcinį – dažniausiai po traumų.

Sausumas ir niežėjimas.

Makšties sausumas yra menopauzės urogenitalinio sindromo (GSM) pasekmė, taigi ir makšties gaminamų skysčių sumažėjimo pasekmė, pasireiškianti tokiais simptomais kaip dirginimas, niežulys ir (arba) skausmas lytinių santykių metu. Kita vertus, makšties niežulys gali atsirasti dėl makšties sausumo, sudirginimo ar infekcijos ir gali būti lydimas kitų simptomų, tokių kaip deginimas, paraudimas ir (arba) patinimas. Gydymui Ladylift® naudojama kietojo kūno lazerio technologija, skatinanti naujo kolageno – baltymo, suteikiančio audiniams struktūrą, – gamybą, padedantį sumažinti su sausumu ir niežuliu susijusius sutrikimus.

Vulvodinija.

Vulvodinija yra lėtinė būklė, sukelianti vulvos skausmą, dažnai stiprų ir pastovų, kuris gali būti spontaniškas arba išprovokuotas (lytinio akto metu, sukryžiavus kojas, įdedant tamponą…). Paprastai jis pasireiškia skausmu ir (arba) deginimu prie įėjimo į makštį ir aplinkinėse srityse, be matomų odos pažeidimų. Kai kuriais atvejais skausmas taip pat gali pasireikšti kaip dilgčiojantis arba geliantis skausmas dubens srityje. Vulvodinija – dažna liga, kuria serga 1 iš 10 moterų. Paprastai šia liga serga vyresnės nei 20 metų moterys. Sergant šia liga, skausmas jaučiamas nuolat, ir tai trukdo atlikti net ir įprastus darbus.

Kondilomos / žmogaus papilomos virusas.

 Condyloma acuminata yra užkrečiama ir lytiškai plintanti liga, kuri atsiranda lytinių organų odos vietose. Kondilomos – tai karpučių pavidalo išaugos, atsiradusios ant išorinių lytinių organų. Simptomai: trapios, linkusios greitai kraujuoti, žiedinio kopūsto formos, gaidžio skiauterės formos išaugėlės aptinkamos ant vulvos odos ir (arba) tarpvietės srities. Kartais tai gali pasireikšti tokiais simptomais kaip deginimas, skausmas ar niežulys, o kitais atvejais jis gali nepasireikšti.

Ginekologo konsultacija jums greičiausiai reikalinga jei pastebimos:

Karpos ant lytinių organų;

Rausvos spalvos išaugėlės ant lytinių organų;

„Gaidžio skiauterės” formos karpų kolonija lytiniuose organuose;

„Žiedinio kopūsto” formos karpų kolonija lytiniuose organuose;

Trapios, linkusios greitai kraujuoti išaugėlės lytiniuose organuose;

Randai.

 Moterims dubens randai susideda iš randinio audinio sąaugų, atsirandančių dėl gimdymo metu atliekamų procedūrų: epiziotomijos ir cezario pjūvio. Epiziotomija – tai chirurginis tarpvietės pjūvis, kuris atliekamas siekiant palengvinti vaisiaus išėjimą iš makšties. Kita vertus, cezario pjūvio randas atsiranda dėl chirurginio pjūvio, kuris paveikia kelias pilvo raumenų fascijos sritis ir sluoksnius, kad vaisius būtų ištrauktas iš gimdos. Jei randai nėra tinkamai gydomi, jie gali turėti įvairių pasekmių gyvenimo kokybei. Ladylift® leidžia saugiai ir efektyviai gydyti randus, taip pat pagerina susijusių sričių estetiką.

Vulvovaginalinės cistos.

Taip pat vadinamos „Bartholin cistomis“, vulvovaginalinės cistos yra dariniai, galintys susidaryti Bartholin liaukose, esančiose makšties įėjimo šonuose ir kurios yra atsakingos už tepimo skysčio, kuris padeda apsaugoti makštį ir palengvina lytinį aktą, gamybą. Cistos gali atsirasti, kai užsikimšęs šalinimo latakas, neleidžiantis tekėti skysčiui. Kai kurie Bertolini cistų simptomai gali būti erzinimas ir diskomfortas (ypač lytinių santykių metu). Naudojant LadyLift galima išploninti cistos sienelę nepažeidžiant aplinkinių audinių.

Patologijos, susijusios su pokyčiais po gimdymo.

Gimdymas yra natūralus ir fiziologinis įvykis, tačiau jis gali apimti kai kuriuos moters lytinių organų sistemos pokyčius. Gimdymo pasekmės gali būti įvairios, įskaitant makšties atrofiją, makšties laisvumą, randus ir kt. Ladylift® protokolas yra neabliacinis gydymas lazeriu, kuris gali būti naudojamas šiems sutrikimams išspręsti, nes lazeris skatina naujo kolageno gamybą, padeda pertvarkyti makšties gleivinę ir atkurti jos elastingumą bei sutepimą, taip pat pilvo audinių tonusą (po cezario). EndoliftX® lazeriu taip pat galima išspręsti lengvą ir vidutinį pilvo odos laisvumo problemą, pašalinti nedidelį riebalų perteklių be plastinės operacijos.

ESTETINIAI GYDYMO BŪDAI

Hialurono rūgšties užpildai ir PRP injekcijos lytinėms lūpoms.

Šių produktų injekavimas į lytinių lūpų odą suteikia natūraliai atrodančias, putlesnes lytinių lūpų formas bei apimtis. Į intymias vietas suleisti preparatai gerina odos estetinę būklę, išvaizdą, sudrėkina odą, užpildo jos tūrį. Injekcijų poveikis leidžia moterims pajusti didesnį seksualinį jautrumą ir patrauklumą.

Makšties sustangrinimo lazerinė procedūra.

Procedūra atkuria makšties raumenų tonusą bei jėgą. Procedūros metu yra naudojamas lazeris, kuris savo skleidžiamais spinduliais veikia makšties sienelę, skatindamas kolageno ir elastino, atsakingų už makšties sienelių stangrumą, gamybą, receptorių jautrumo padidinimą.

Didžiųjų lytinių lūpų simetrijos atkurimo procedūra.

Šios procedūros dėka galima atsisakyti plastinės lytinių lūpų operacijos. Procedūra atliekama užpildais. Dažniausiai lytinės lūpos yra koreguojamos hialurono rūgštimi, tačiau preparatus gydytojas parenka kiekvienam asmeniui individualiai, todėl gali būti atliekamas užpildymas ir riebalais. Užpildais galima gauti puikiausius rezultatus lytinių lūpų formų korekcijoje, simetriškume bei stangrume.