Kobido masažas

Apie procedūrą:

Autentiškasis kobido masažas kilęs iš Japonijos, atliekamas naudojant ,,Anma“ masažo techniką. Masažas yra daromas ritmiškais, greitais, ganėtinai stipriais, bet neagresyviais judesiais, yra įtraukti ir švelnaus prisilietimo elementai. Kobido masažas padeda atsipalaiduoti ne tik veidui, bet ir visam kūnui. Masažo metu specialistas spaudžia akupunktūrinius taškus, kurie aktyvina odos regeneracijos procesus. Masažas veikia ne tik liečiamas kūno sritis, bet ir  žmogaus sielą ir protą.

Procedūros poveikis:

Kobido masažas prilygsta nechirurginei veido odos pakėlimo, atjauninimo procedūrai. Masažas odai suteikia švytėjimo, skaistumo, liftingo efektą, suaktyvina kolageno ir elastino gamybą, reguliuoja riebalų perteklių esantį ant veido odos, atpalaiduoja raumenis ir didina jų tonusą, gerina kraujotaką,  mažina įtampą, padeda kovoti su galvos skausmais, aktyviai veikia limfinę sistemą, kuri padeda pašalinti toksinus, turimas bakterijas.

Procedūros eiga:

 • Demakiažas su Mesoskinline ,,Meso balancing cleanser“;
 • Masažas su abrikosų kauliukų aliejumi/ taukmedžio sviestu/,,Massage rich cream“ kremu/propolio pudra;
 • Baigiamosios priemonės užtepimas su Mesoskinline ,, Meso lift and protect“, ,,Meso 3D eye cream“.

Procedūros trukmė:

60 min.

Kaina: 60 EUR.

Ką reikėtų žinoti

Kam procedūra yra tinkama?arrow

  Procedūra atliekama moterims ir vyrams, visų tipų odai. Procedūra neatliekama pirmaisiais nėštumo mėnesiais, turint alergiją naudojamoms priemonėms, jei valomoje vietoje yra įtariamos ar nustatytos onkologinės ligos, sergant diabetu, širdies, kraujagyslių, reumatinėmis, inkstų, kepenų ligomis, turint aktyvų herpes  virusą, esant aknei, psoriazei, dermatitui, egzemai, odos reljefo pažeidimams, masažo zonoje neseniai buvo atliktos injekcijos, plastinės operacijos, cheminis odos valymas, atlikta BB GLOW procedūra.

Kuriose srityse yra atliekama procedūra?arrow

  Procedūra yra atliekama veido, galvos, kaklo, sprando sritims.

Koks yra rekomenduojamas procedūrų skaičius?arrow

  Rezultatas yra matomas ir jaučiamas iš karto po masažo. Geriausiam efektui pasiekti yra reikalingas procedūrų kursas 7 procedūros per mėnesį. Rekomenduojamas masažo kursas kartą per metus.

Kaip reikėtų pasiruošti prieš procedūrą? arrow

  Iki masažo likus porai valandų nereikėtų prisivalgyti, kad nebūtų sunkumo jausmo. Apranga turėtų būti patogi, jog kūnas pailsėtų. Rekomenduojama tą pačia dieną neatlikti depiliacijos, nesideginti saulėje bei soliariume.

Ką reikėtų žinoti po atliktos procedūros?arrow

  Po masažo reikėtų neskubėti, staigiai nesikelti dėl suaktyvėjusios kraujotakos. Po procedūros pasistengti gerti reikiamą vandens kiekį (30 ml/kg), geriant vandenį iš organizmo natūraliu būdu bus pašalinami susikaupę toksinai. Kilus neaiškumams būtinai kreiptis į masažą atlikusį specialistą.

Prie kokių kitų procedūrų galima derinti kobido masažą? arrow

  Kobido masažą galima atlikti kartu su beadatine mezoterapija, ledo terapija, LED terapija, karboksiterapija, radiodažniu (termoliftingu), kavitacija, H8 Jordi Shape veido kontūravimo platforma, darsonvalizacija, limfodrenažu.