Inmode Forma

FORMA (Inmode) yra neinvazinė odos procedūra, kurios metu šiluma ir radijo dažnis padidina kolageno gamybą veide, todėl oda pakeliama, stangrina ir kontūruojama. Forma yra odos ir audinių remodeliavimo technologija, aprūpinta poodiniu šildymo aplikatoriumi. Radijo dažnis perduodamas per elektrodus, kad būtų atliktas neinvazinis ir neskausmingas gydymas, o jo valdikliai leidžia prietaisui pasiekti optimalią temperatūrą iki 43°C. Forma efektyviai gydo kaktą, viršutinį voką, apatinius vokus, nosies ir žandikaulių raukšles, žandikaulius ir kaklą. Saugus naudoti visiems odos tipams.

KAS DAUGIAUSIOS NAUDOS IŠ PASLAUGOS TURI?
Odos suglebimas ir atsipalaidavimas yra normali senėjimo proceso dalis. Yra daug veiksnių, kurie atlieka svarbų vaidmenį jūsų odos išvaizdai ir pojūčiui senstant.
Laikas, stresas, gravitacija, genetika, teršalų poveikis, dūmai, dieta, saulės UV spinduliai gali prisidėti prie kolageno irimo ir organizmo gebėjimo pakeisti pažeistas odos ląsteles.
FORMA iš esmės verčia kūną manyti, kad jį „pažeidė“ prietaiso karštis, todėl organizmas gamina daugiau kolageno, kad „atkurtų“ odą daugiau kolageno. Tai padeda putlinti odą, sukuria labai minkštą paviršių, taip pat pakelia ir stangrina.

KAIP TAI VEIKIA?
FORMA naudoja bipolinį radijo dažnio šildymą, idealiai tinkantį odos atstatymui, kad ji atrodytų jaunatviškesnė ir natūralesnė. Jis atkuria dermą, vienodai šildydamas gilius odos sluoksnius. FORMA kas savaitę atliekama keletą procedūrų, kad pasiektų geriausių rezultatų.

KO TIKĖTIS?
Įkaitinta FORMA galva uždedama ant pažeistų veido vietų. Juntama kad veidas masažuojamas šiluma, panašiai kaip masažuojant karštais akmenimis.

Kad rezultatai būtų optimalūs, galva pasiekia 43°C. Vietinis anestetikas nenaudojamas, nes skausmo lygis yra labai minimalus. Galite pajusti nedidelį paraudimą, kuris išnyks, kai veidas atvės, paprastai oda atšąla po 30 minučių. Prastovos nėra ir tai galima padaryti per pietų pertrauką. Norint pasiekti optimalių rezultatų, geriausia atlikti procedūras kas savaitę. Rekomenduojamas 4-6 procedūrų kursas.