Injekcinė procedūra veido ir kūno odos stiprinimui, kokybės gerinimui bei prevencijai nuo senėjimo  JALUPRO HMW

Sterilus injekcinis tirpalas su hialurono rūgštimi ir aminorūgštimis veikia kaip odos biorevitalizatorius: atkuria prarastą odos elastingumą, mažina raukšles, randus ir strijas, rehidratuoja odą bei atkuria jos jaunatviškumą. Procedūra skirta sausai, dehidratuotai, senėjimo procesų paveiktai odai. Taip pat pažeistai turinčiai randų ar strijų. Lūpų atjauninimui.

Procedūra gali būti atliekama veido, kaklo, dekoltė, rankų ir kūno srityse.

Rezultatai matomi jau po pirmos procedūros, pagerinamas odos storis, stiprumas ir elastingumas. Sumažinamas raukšlių, įdubimų, randų ar strijų matomumas. Oda tampa visapusiškai sudrėkinta ir atgaivinta. Biorevitalizacija su JALUPRO HMW yra efektyvi paruošiamoji procedūra prieš kitas estetines procedūras. Ji taip pat tinka estetinių procedūrų poveikio stiprinimui, kombinuojant su kitomis JALUPRO procedūromis.

Naudojimo protokolas:

Atlikti 3 procedūras kas 2-3sav., kartoti visą protokolą 2k. metuose.

Stiprinamasis protokolas: 4 injekcijos kas 2-3sav. su palaikomąją injekciją kas 2–3 mėnesius.

Uždėkite adatą ant vienkartinio švirkšto ir suleiskite hialurono rūgšties gelį į stiklinį buteliuką, kuriame yra sterilus tirpalas. Tada purtykite buteliuką, kol susidarys vidutiniškai klampus tirpalas. Produktas paruoštas naudoti.