Biostimuliacija

Viena iš pažangiausių ir inovatyviausių procedūrų yra laikoma humaniškoji biostimuliacija. Biostimuliacijos procedūra mūsų klinikoje atliekama keliais būdais: injekuojant į odą veikliąsias medžiagas, praturtintas biologiškai aktyvia sudėtimi. Dirbame su šiais produktais:

,,Dermaceuticals” su egzosomomis, ,,Lanluma®️ (PLLA)”, ,,Sunecos®️, (Amino rūgščių terapija)”, ,,Aesthefill®️ (PDLLA)”, ,,Jalupro (amino rūgščių terapija)®️”, ,,Petran®️” plaukų ir odos sveikatai (egzosomos+PDRN), ,,UltraV Ultracol200®️ „(vienintelis mikrodalelių saugus PDO).

Taip pat odos biostimuliaciją skatinama neinvaziniu aparatu ,,Softwave®️”, fotobiostimuliaciją su ,,EvaLED®️” .

Injekavus  į odą egzosomas veikia bioaktyvūs baltymai, lipidai, nukleorūgšties molekulės, kas lemia moters visokeriopą odos grožį ir suteikia jai jaunatviškumo.  Biostimuliacijos su aktyviomis medžiagomis tikslas yra sustabdyti odos senėjimą. Po procedūros yra pastebimas raukšlių sumažėjimas, veido tonuso pakėlimas, odos stangrumas ir elastingumas, oda mažiau šerpetoja, nes yra prisotinta drėgmės, atstatomas odos tūris. Jautresnės odos savininkės ypatingai džiaugiasi atradusios šią procedūrą, nes po jos nejaučia jokio šalutinio poveikio, ilgo po procedūrinio gijimo laikotarpio. Biostimuliacijos procedūrai paveikus plaukus yra pastebimas sumažėjęs slinkimas, lūžinėjimas, riebalavimasis, pagreitėja plaukų augimas. Injekcijinę biostimuliaciją atlikti galima 1 kartą per 2 metus, nes dar beveik visus 24 mėnesius veikia į odą įleistos veikliosios medžiagos. Procedūra su vietiniu nuskausminimu atliekama per 1 valandą.

Aparatinė biostimuliacija išsiskiria tuo, kad vyksta neinvazyviai, nėra jokio sąlyčio su krauju. Aparatui sąveikaujant su oda atstatoma elastano, kolageno, hialurono gamyba. Sofwave®️ FDA patvirtinta veido pakėlimo procedūra. Sinchroninio ultragarso dėka veido oda natūraliu būdu atjaunėja, įgauna „liftingo” efektą, papilkėjusi oda tampa šviesesnė ir skaistesnė.