Sėkmingi veido pakėlimo chirurginiais siūlais pavyzdžiai keičia požiūrį į plastinę chirurgiją, – sako dr. Grinvydas Butrimas, DermaSurgic vedantysis dermatologas.

Mes specializuojamės Anti – aging procesų valdyme. Esame pakankamai giliai įsiterpę tarp grožio injekcijų ir plastinės chirurgijos.
Gilinamės į audinių pakėlimą, patempimą siekiant atstatyti amžiaus paveiktus veido bruožus, audinių tūrį, tekstūrą ir reljefą. Suglebusi oda, pakibusi oda, nepageidautini šalutiniai reiškiniai po plastinių operacijų, riebalų nusiurbimo ir kt. yra mūsų komandos aistra.

Manome, kad tikrai ne visiems reikia atlikti chirurginį veido pakėlimą.
Nechirurginės priemonės, pavyzdžiui, veido pakėlimas siūlais su papildomais dermos užpildais arba be jų, gali nukelti chirurginės operacijos poreikį į ateitį, o kai kuriems – net panaikinti jos poreikį. Tai priklauso nuo žmogaus lūkesčių, estetikos pojūčio ir poreikio bei galimybių.

Per pastaruosius 20 metų vis labiau populiarėja chirurginiai siūlai. Tai iš dalies lėmė geresnės medžiagos, biomechanikos supratimas ir, svarbiausia, senstančio veido ir anatomijos supratimas.

Dr. Grinvydas Butrimas:
„Senstančiam veidui būdingas giliųjų riebalų sluoksnių apimties mažėjimas ir jų poslinkis. Tai iš pradžių buvo aprašyta 2007 m. Rohricho ir Pessa’os straipsnyje. Šis supratimas apibūdina ant jų esančių paviršinių riebalų ir odos atramos ir struktūros trūkumą, dėl kurio susiformuoja žandai (nusvirusios žandenos), gilesnės nosies ir lūpų bei marionetės raukšlės ir apskritai senstantis veidas.”

Veido pakėlimui klinikoje naudojami: vienas pažangiausių lazerių endoliftX®️.
Tūriui, tekstūrai atstatyti ir sukelti liftingo efektą siūlome vieną populiariausių Morpheus8®️ procedūrų, kuri savo veikimo esminiu principu skiriasi nuo Seacret rf ir už jį yra ženkliai veiksmingesnė ir galingesnė procedūra. Taip pat siekiame rezultatų ir chirurginiais siūlais: Aptos®️ ar Silhouette Soft®️. Siūlais siekiama pakelti odą į natūralią padėtį.
Anksčiau kai kuriomis siūlų medžiagomis ir technikomis to pasiekti nepavyko, kitais siūlais tai pavyko, tačiau tik trumpam. Pastaruoju metu, per pastarąjį dešimtmetį, pastebimi išskirtiniai, natūralūs rezultatai, pasižymintys maža rizika ir ilgesniu ilgaamžiškumu.

„Sėkmingi veido pakėlimo chirurginiais siūlais pavyzdžiai keičia požiūrį į plastinę chirurgiją, – sako dr. Grinvydas Butrimas, DermaSurgic vedantysis dermatologas.

Isse ir kiti paskelbė darbą apie rezorbuojamų kūgelių įterpimo tarp atraminių polipropileno siūlų mazgų koncepciją. Jis buvo chirurginiu būdu įtvirtintas prie temporalinės fascijos. Šis būdas pasirodė esąs stabilus ir veiksmingas, todėl jį buvo galima pakartotinai įtempti po dvejų-trejų metų.

2011 m. daktaras Pizzamiglio ir daktaras De Benito, išpopuliarino dvikrypčius siūlus, pagamintus iš poli-L- pieno rūgšties (PLLA) ir PLLA bei glikolio polimero kūgelių. Dvikryptis kūgių pobūdis, įsriegtas į poodinį audinį, virš paviršinės raumeninės-aponeurotinės sistemos (SMAS), atlieka priešpriešinę trauką ir momentinį mechaninį pakėlimą.

PLLA yra medžiaga, kuri chirurgijoje naudojama jau daugelį metų. Praėjus trims mėnesiams ji pradeda biologiškai skaidytis, skatindama kolageno gamybą, todėl atsiranda biologinis pakėlimas. Yra įrodymų, kad tai yra I tipo kolagenas, kuris yra struktūrizuotas ir ilgiau išliekantis nei nesubrendęs kolagenas.

Todėl tokiais siūlais, kaip „Silhouette Soft”, pasiekiamas ir mechaninis odos pakėlimas, ir biologinis sulaikymas skatinant naujo kolageno susidarymą.”

Nemokamai konsultacijai dėl veido pakėlimo, kviečiame registruotis +37061971117