Kaip Inmode Forma radijo dažnių energija (RF) gydo akių sausumą?

Kas yra sausų akių sindromas?

Sausų akių sindromas (SAS) (naujai vadinama sausų akių liga – SAL) yra daugelio veiksnių sukeliama ašarų ir akių paviršių liga, pasireiškianti nemaloniais pojūčiais (simptomais), regėjimo sutrikimais bei ašarų plėvelės nestabilumu, kuris gali sukelti akies paviršiaus pažeidimus. Kartu pasireiškia padidėjęs ašarų plėvelės osmosiškumas (druskingumas) ir akies paviršiaus uždegimas.

Sausų akių sindromas yra dažna akių liga, kuria serga iki 50 % gyventojų.

Tai atsiranda, kai pažeidžiamas ašarų kiekis ar kokybė, o akys negali gauti maistinių medžiagų ir apsaugos, kurių reikia, kad išliktų sveikos ir hidratuotos.

MLD SIMPTOMAI:

Nors yra daug sąlygų, kurios gali sukelti SAL, maždaug 80% sausų akių atvejų sukelia meibomo liaukos disfunkcija (MLD).

Kas yra Meibomo liaukos disfunkcija?

Meibomo liaukos yra riebalus išskiriančios liaukos, kurios dengia viršutinį ir apatinį akių vokus. Šios mažos liaukos gamina aliejų (meibumą), kuris sudaro ašarų plėvelės lipidinį sluoksnį – esminį sluoksnį, atsakingą už greito ašarų išgaravimo prevenciją.

Meibomijos liaukų disfunkcija atsiranda, kai šios mažos liaukos užsikemša arba užsikemša tirštais sekretais, neleidžiančiais normaliam aliejui patekti į ašarų plėvelę ir pablogina ašarų kokybę bei kiekį.

MLD gali atsirasti dėl susikaupusių šiukšlių ar akių makiažo, taip pat blefarito (vokų uždegimo) ir demodeksinių erkių užkrėtimo, rožinės.

Melbomo liaukos ligos gydomos higiena, masažu, priešuždegiminiais vaistais bei mūsų klinikoje taikomu FORMA RF masažu.

Kaip „Inmode Forma“ radijo dažnis padeda?

Inmode Forma Radijo dažnio energija (RF) yra FDA patvirtintas, terapinis sausų akių gydymas, kuris buvo įrodytas veiksmingai gydant SAS sukeltą MLD.

Šis specializuotas gydymas naudoja šilumos generuojamą RF energiją, kad atvertų užsikimšusias meibomo liaukas ir pagerintų skaidrau riebalinio sekreto tekėjimą, todėl pagerėja ašarų plėvelės kokybė ir kiekis, o sausų akių simptomai išnyksta arba sumažėja.

Ko tikėtis gydymo metu?

RF gydymas yra greita ir neskausminga procedūra biure, kuri iš karto palengvina simptomus.

Procedūros metu jūsų bus paprašyta užmerkti akis, nes gydytojas specialiu šilumą generuojančiu įrankiu švelniai masažuos viršutinį voką ir odą po apatiniu voku.

Ši šiluma skatina kolageno susidarymą odoje aplink akis, kad sumažintų uždegimą, kuris gali prisidėti prie jūsų MLD simptomų. Papildomai procedūros metu gydomos smulkios apyakių raukšlės bei linijos. Akių estetika puoselėjama kartu su akių sveikata.

RF gydymas yra naudingas sergant lėtiniu MLD, nes palengvina veiksmingą meibomijos liaukų ekspresiją, stangrina kolageną odoje aplink akis, kad sumažintų uždegimą, ir stimuliuoja kolageno gamybą gilesniuose odos sluoksniuose, kad gydymo rezultatai išliktų ilgiau.

Kuo naudingas „Inmode Forma“ radijo dažnio terapija?

Jei jūs arba jūsų mylimas žmogus kenčia nuo lėtinių akių sausumo, suplanuokite akių tyrimą, kad nustatytumėte, ar MLD sukelia aukščiau aprašytus simptomus. Mūsų estetinės medicinos centre naudojamas Inmode Forma RF, kad padėtų pacientams, sergantiems MLD, pasiekti optimalių rezultatų ir ilgalaikį simptomų palengvėjimą.

Gydytoja perspėja, kad dažantis tušu, įvairiais pieštukais, šešėliais, pudra, būtina kiekvieną vakarą labai kruopščiai nuvalyti makiažą ne tik vatos pagalvėlė ir prausikliais, bet ir naudojant ausų krapštukus kelis kartus perbraukiant, masažuojant pagal blakstienų kraštą ir pačias blakstienas tuo pačiu judesiu kaip dažant tušu. Šios kosmetikos priemonės, jei jų gerai nepašalinsi, užkemša riebalines liaukutes ir sukelia SAS simptomus.

Jei norite sužinoti daugiau apie šį veiksmingą gydymą ir sužinoti, ar jums tai būtų naudinga, susisiekite: Žvilgsnio estetiką su DermaSurgic estetinės medicinos centru jau šiandien!