Inmode Body FX – DermaSurgic estetinės medicinos centras vienintelis Lietuvoje siūlantis Inmode komplekcinį nechirurginį ne tik riebalų šalinimą bet ir celiulito gydymą

Inmode Bodyfx™️ – DermaSurgic estetinės medicinos centras vienintelis Lietuvoje siūlantis Inmode kompleksinį (Inmode®️) nechirurginį ne tik riebalų tirpdymą, lipokoaguliavimą bet ir celiulito gydymą.

DermaSurgic tik naujausios inovacinės technologijos suglebusios odos gydymui, kūno kontūravimui, celiulito gydymui.

INMODE®️ : Morpheus8+Forma+Bodyfx

Kas yra Bodyfx™️?
Bodyfx naudoja pirmąją ir vienintelę neinvazinę kūno kontūravimo technologiją.
Bodyfx sukurtas visam laikui sunaikinti riebalinį audinį ir sutraukti odą.
Tai vienintelis tokio tipo prietaisas, kuris buvo įrodytas recenzuojamuose ir paskelbtuose rezultatų tyrimuose.
Bodyfx ne tik mažina riebalus ir celiulitą; taip pat atkuria ir stangrina odą.

Kaip tai veikia?
Bodyfx yra celiulito gydymo būdas. Jis sprendžia probleminius riebalinius audinius didesnėse kūno vietose, pavyzdžiui, pilve, nugaroje, meilės rankenose ir šlaunyse. Bodyfx – tai neinvazinė kūno kontūrų formavimo procedūra. Naudojame kliniškai patikrintus metodus, tokius kaip radijo dažnio energija ir neigiamas slėgis.

Kandidatai šiai procedūrai?
Bodyfx skirtas visiems, kurie ieško neinvazinio kūno kontūravimo ir (arba) riebalų bei celiulito mažinimo. Tai nechirurginė alternatyva tiems, kurie nori išvengti riebalų nusiurbimo arba atlikti šią procedūrą kartu su riebalų nusiurbimu, kad būtų paveiktas celiulitas, kurio riebalų nusiurbimas ar crioterapija negydo. Tai patvirtino klinikiniai tyrimai. Bodyfx  yra tobula celiulito gydymo priemonė visiems, turintiems nepageidaujamų riebalų kišenių. Pacientų būklė pagerėjo po Bodyfx gydymo.

Ar tai saugu?
Taip! Bodyfx technologija savarankiškai stebi odą, kad saugiai optimizuotų didžiausią energiją. Tai leidžia įrenginiui išlaikyti optimalią temperatūros galią, kad būtų išvengta atrofinės žalos. Dėl savikontrolės valdiklių praktiškai nėra terminio sužalojimo pavojaus.

Ar tai skausminga?
Kadangi Bodyfx yra neinvazinė kūno kontūrų formavimo procedūra, ji visiškai neskausminga. Manoma, kad tai netgi atpalaiduoja daugumą gydomų žmonių. Procedūros metu pajusite odos atšilimą ir švelnų traukimo pojūtį. Poveikis išlyginantis užsispyrusias ir nepageidaujamas riebalų ir celiulito kišenes.

Trukmė?
Jei gydote tik vieną sritį, turėtumėte atvykti ir išeiti per 30 minučių.

Bodyfx procedūra sutelkta į 15 x 15 plotą ir suteikia dešimčiai minučių nuolatinės energijos. Mūsų prietaisas palaiko tam tikrą temperatūrą, kad sunaikintų riebalų ląsteles. Kiekvienas kelių arba didesnių nei 15 x 15 cm plotų gydymas užtruks dar 10 minučių.

Kiek  procedūrų reikia atlikti?
Pacientams, kuriems atliekama Bodyfx, rekomenduojama atlikti 6–12 seansų maždaug vienos savaitės intervalu, kol bus pasiektas norimas rezultatas.

Kiek laiko išlieka rezultatai?
Rezultatai yra nuolatiniai ir palaikomi laikantis tinkamos mitybos ir mankštos (www.ReformBody.lt). Bodyfx nepanaikina organizmo gebėjimo priaugti riebalų ir (arba) celiulito. Jis tik naikina riebalus ir celiulitą, kuris jau yra susiformavęs  dėl genetikos ar gyvenimo būdo.

Kokias kūno vietas galima gydyti Bodyfx?
Visose srityse, kuriose reikia sumažinti riebalų kiekį ir (arba) celiulitą arba formuoti kūno kontūrus. Bodyfx dažniausiai naudojamas ant pilvo, klubų, šlaunų, šonų (meilės rankenos) ir nugaros, bet neapsiriboja šiomis sritimis.

Ką reikia padaryti norint pasiruošti Bodyfx procedūrai?
Specialaus pasiruošimo Bodyfx gydymui nėra. Nerekomenduojama naudoti ant atvirų žaizdų, sumušimų ar saulės nudegusios odos, nes tai gali sukelti skausmą. Prieš ir po procedūros rekomenduojama gerti daug vandens, kad oda būtų sveikesnė ir sveikesnė.

Kaip atrodo atsigavimas po Bodyfx?
Nėra prastovų. Bodyfx procedūra trunka neilgai, o atsistatymo laikotarpis neegzistuoja. Gydomoje vietoje pastebėsite nedidelį paraudimą ir šilumą, kuris išnyksta vos per kelias valandas. Tai netrukdys jums nuo įprastos veiklos. Daugelis žmonių šiltą jausmą lygina su šilumos pojūčiu, kurį jaučiate po giluminio audinių masažo.

Ko turėčiau tikėtis susitikimo metu?
Pirmiausia susitiksite su mūsų specialistu, kad aptartumėte savo susirūpinimą keliančias sritis. Mūsų specialistas įvertins laukiamus ir galimus rezultatus. Tada pasiūlys gydymą, kuris gali neapsiriboti Bodyfx. Prieš gydymą padarysime jūsų probleminių vietų nuotraukas. Jos bus naudojamos siekiant geriau įvertinti išvaizdos pokyčius po kiekvienos baigtos sesijos. Baigus procedūrą galite tęsti suplanuotą veiklą.

Kada pamatysiu rezultatus?
Jau po pirmosios procedūros turėtumėte matyti riebalų ir celiulito mažėjimo rezultatus, o odos stangrinimui reikia daugiau laiko. Po kelių pirmųjų procedūrų jūsų odos paviršius turėtų jaustis lygesnis ir švelnesnis. Galutinis rezultatas pasiekiamas maždaug po 6 mėnesių.