Hydralift. Brandžiai, suglebusiai odai gydyti. Mezoterapija

Hydralift Drėkina, gaivina ir stangrina

Adatinė mezoterapija. Procedūra atliekama plona adatėle įvedant produktą tolygiai į paviršinį odos sluoksnį.

Veido stangrinimas.

 Padeda išvengti ir gydyti odos suglebimą.

 Sudėtyje yra DMAE, kuris gali stangrinti, pakelti, įtempti ir drėkinti odą.

 Sudėtis

 Hialurono rūgštis 1%

 DMAE 1 %

Hialurono rūgštis yra plačiai pasiskirsčiusi jungiamuosiuose, epitelio ir nerviniuose audiniuose. 

Jos gausu mūsų odoje, kai gimstame, tačiau laikui bėgant jos lygis palaipsniui mažėja. Šis lygio sumažėjimas yra didelė senėjimo proceso dalis.

 Hialurono rūgštis yra želė pavidalo medžiaga, užpildanti erdvę tarp kolageno ir elastino skaidulų. Hialurono rūgšties vaidmuo odoje yra užtikrinti būtinų maistinių medžiagų transportavimo mechanizmą iš kraujotakos į gyvas odos ląsteles, drėkinti odą ir veikti kaip amortizatorius bei kaip tepimo priemonė nuo mechaninių ir cheminių pažeidimų. Dėl savo laisvuosius radikalus sugeriančių savybių jis gali apsaugoti odą nuo ultravioletinių spindulių.

 1% vandens tirpalo formulėje jis sudaro drėkinamąjį gelį, kuris padidina tarpląstelinę erdvę ir palaiko odos elastingumą bei formą.

 DMAE pradėtas naudoti išoriniam naudojimui, kad būtų sukurtas liftingo efektas. Tai natūralus junginys mūsų organizme.

 DMAE yra acetilcholino pirmtakas, neuromediatorius, kuris atlieka svarbų vaidmenį odoje. 

 DMAE taip pat turi antiradikalinį ir antilipofuscininį poveikį ir atkuria baltymų kryžminius ryšius (kolageną ir elastiną). 

 DMAE veikimo būdas gali sukelti sinerginį skirtingų lygių veiksmų derinį: odos ne raumenų ląstelių įtempimą, ragenos sluoksnio drėkinimą ir elastingumą, geresnę mitybą ir odos apsaugą, antioksidaciją ir odos vienodumą. 

Liftingo efektas matomas iškart po pirmo HydraLift seanso, jis susilpnina ir išlygina raukšles, kovoja su suglebimu. stangrina ir gerina odos elastingumą.

Indikacijos:

Senėjimą stabdantis mezoterapinis produktas, skirtas intensyviam pavargusios ar palaidos odos atgaivinimui ir drėkinimui, raukšlių gydymui ir brandžios ar suglebusios odos tankinimui.

 Pakėlimas

 Suglebimas (veido, krūtinės, kojų)

 Suglebusi oda

 Kaklo raukšlės

 Raukšlės

 Odos drėkinimas

 Žaizdų gijimas