Geriausios užpildų alternatyvos

Dar niekada nebuvo taip paprasta pasiekti, kad oda būtų skaisti, jaunatviška ir švytinti ištisus metus. Nuo injekcijų nuo raukšlių iki dermos užpildų – kad oda būtų išpuoselėta, tereikia apsilankyti pas gydytoją. Tačiau kas nutinka, kai dvejojate ar, dar blogiau, bijote adatos taip arti veido? Ar turite tiesiog leisti, kad jūsų veidas taptų neryškus?

Na, ne! Nors dermos užpildai ir kitos injekcijos yra saugios priemonės, suteikiančios greitų rezultatų, jos nėra vienintelės. Iš tikrųjų yra keletas gydymo alternatyvų, galinčių paveikti įvairias jūsų veido sritis – pagalvokite apie lūpas, žandikaulį ar akis – be injekcijų. 

APTOS SIŪLAI

 Nechirurginis veido pakėlimas APTOS siūlais nėra tik naujausia garsenybių manija. Siūlai yra minimaliai invazinė estetinė užpildų alternatyva, kuri subtiliai stangrina ir pakelia audinius, nerizikuojant atrodyti kaip po gausiai panaudotų veido užpildų.

APTOS siūlai – tai absorbuojami polimeriniai siūlai, kurie įveriami į žandikaulio, skruostų liniją, antakius ar nosies liniją, kad sutvirtintų suglebusį odos audinį. PDO siūlai ne tik subtiliai pakeičia odos formą be chirurginės operacijos, bet ir skatina kolageno gamybą. Kiekvienas siūlas yra plonesnis už plauką, be to, jis nėra ilgalaikis ir saugiai ištirpsta po kurio laiko (nors tirpsta apie 12 mėn. Pakėlimo rezultatai gali išlikti iki 3 metų). Galiausiai, šalutinio poveikio rizika yra nedidelė, todėl ši procedūra yra puiki užpildų alternatyva.

160 pacientų klinikinis straipsnis parodė svarbius APTOS siūlų teikiamus rezultatus, taip pat pabrėžė 17 % nedidelio šalutinio poveikio, dažniausiai susijusio su techniniu įterpimu ir siūlų pasislinkimu, dažnį. Mūsų gydytojai užtikrina geriausius siūlų naudojimo rezultatus rengdami mokymus, švietimą ir įgyvendindami protokolą. Rezultatas? Saugus ir geresnis pakėlimas!

SKYSTASIS AUKSAS

Iš kraujo plazmos išgautas skystasis auksas – tai terminas, kuriuo apibūdinami trombocitai, trombocitų kraujo ląstelės, susidarančios mūsų kaulų čiulpuose. Skystasis auksas, atskirtas iš vieno iš jūsų kraujo mėginių, vėl sušvirkščiamas į norimą probleminę sritį. Tikslas – paskatinti audinių paruošimą, kolageno gamybą ir ląstelių gamybą. Geriausiems rezultatams pasiekti dažnai rekomenduojamos 2-3 procedūros, kurių šalutinis poveikis nedidelis. Iš tikrųjų skysto aukso injekcijos yra naudingos ir jūsų išvaizdai, ir sveikatai. Įvairiuose tyrimuose pastebėtas ryšys tarp skystojo aukso ir reumatoidinio artrito – autoimuninės būklės, pažeidžiančios sąnarius ir kremzles, kuri išsivysto su amžiumi, gydymo.

Siekiant geriausio rezultato – ar tai būtų geresnė veido simetrija, ar lygi oda – „DermaSurgic” daug dėmesio skiria išsamiai priežiūrai prieš procedūrą ir po jos.

Sužinokite daugiau apie mūsų skystojo aukso procedūrą (nuoroda į PRP).

VAMPYRO procedūra. Mikroadatavimas ir PRP.

Iš skystojo aukso procedūros išvesta „vampyro” veido procedūra suteikia jūsų odai raukšles mažinančių, lygių ir stangrių linijų be injekcijų!

Jei „Google” paieškoje rasite „Vampyro veido procedūra”, pamatysite Kim Kardashian veidą, padengtą kraujo dėmėmis. Tai gali būti šiek tiek apgaulinga, nes odos paraudimas atsiranda ne dėl skausmo ar patinimo. Leiskite mums paaiškinti. Atliekant vampyrų veido procedūrą, jūsų skystasis auksas išgaunamas iš kraujo mėginio, o paskui mikro adatėlėmis įšvirkščiamas į odos audinius. Rezultatas? Lygus odos atspalvis, sutrauktos poros, sumažėjusi pigmentacija, suaktyvėjusi ląstelių gamyba ir dar daugiau.

Paskelbtas įdomus veido padalijimo tyrimas, skirtas aknės randų gydymui įvertinti. Iš 30 pacientų jie pastebėjo, kad PRP mikroadatavimas (Vampyro veido procedūra) buvo 18 % veiksmingesnis gydant odą nei paprastas mikroadatavimas. Trumpai tariant, skystojo aukso ir mikroadatavimo derinys idealiai tinka, jei norite ir gydyti, ir puoselėti odą. „DermaSurgic” klinikoje siūlome į rezultatą orientuotą „Vampyro veido procedūrą” su išsamiu protokolu prieš procedūrą ir po jos.

Gaukite išsamią informaciją apie „Vampyro veido procedūrą— nuoroda į PRP

ODOS ADATAVIMAS. 

Jei esate skeptiškai nusiteikę net dėl ląstelių išgavimo iš savo kraujo, odos adatėlių procedūros yra puiki alternatyva dermos užpildams ir visoms aukščiau išvardytoms procedūroms.

Odos adatų dūrimas – tai minimaliai invazinė procedūra, kurios metu daugiausia dėmesio skiriama kolageno ir elastino gamybai stimuliuoti, kad oda atrodytų išpuoselėta ir sveika. Ji taip pat gali būti neįtikėtinai naudinga mažinant pigmentaciją ir aknės randus. Taikant šią techniką odos paviršių reikia pradurti plonomis adatėlėmis. Rezultatai pasiekiami beveik akimirksniu, užtenka vienos procedūros, kad pastebėtumėte švytinčią, žvilgančią ir tolygesnę veido odą.

Klinikinėse apžvalgose pažymima, kad odos adatavimas plačiai taikomas dermatologijos praktikoje, nes tai saugus ir veiksmingas odos sveikatinimo metodas. Kad rezultatai būtų ilgalaikiai, rekomenduojame 3-4 seansus, kuriuos atlieka mūsų kvalifikuota komanda, kas 4-6 savaites.

Pasidomėkite odos adatavimo procedūromis (mikroadatacimas, mikroadarinė mezoterapija)

Vis dar nerimaujate ar abejojate dėl jūsų odai tinkamo kosmetinio, estetinio gydymo? Paskambinkite mums ir mūsų kvalifikuota specialistų komanda jums padės.

+37061971117

www.DermaSurgic lt