6 SOFWAVE™ PRIVALUMAI

Tuomet, kai pirmą kartą išvydome pirmuosius „Sofwave™“ rezultatus mūsų „DermaSurgic – intervencinės dermatologijos centre, mūsų komanda buvo nustebinti. Odą stangrinantis gydymas suteikia daug privalumų, o FDA patvirtintas naudojimo būdų sąrašas nuolat auga.

Taigi, kokie „Sofwave™“ procedūros privalumai?
Žemiau atskleidžiame „Sofwave™“ privalumus, kuriuos turite žinoti, kad galėtumėte įvertinti šios procedūros poreikį savo odos stangrinimui atkurti.

Kokie yra „Sofwave™“ pranašumai?

 1. Antakių pakėlimas.
  „Sofwave™“ suteikia matomus rezultatus ne tik po akimis. Sufokusuota virš akių, jauninanti procedūra turi antakių pakėlimo efektą. Sustangrinus šios srities odą ir sumažinus suglebimą išilgai antakio kaulo, akys gali atrodyti atviresnės ir žvalesnės; tai pakėlimas, kuris subtiliai pakeičia visą jūsų išvaizdą. Pasiruoškite komplimentų „gerai atrodai“ antplūdžiui, jei naudosite „Sofwave™“ antakių pakėlimui. Nereikia adatų; tai jums skirtas neinvazinis būdas pakelti antakius.
 1. Veido ovalo kontūravimas.
  Laikui bėgant prarandame natūralų skruostikaulių ir žandikaulio linijos apimtį, o tai daugiausia lemia sumažėjęs kolageno ir elastino kiekis odoje. Šie pluoštiniai audiniai senstant nyksta. Tačiau, kadangi „Sofwave™“ gali pagreitinti abiejų šių pluoštų gamybą, ji iš tikrųjų gali padėti pastangrinti suglebusią odą, kad veido ovalas atrodytų pakeltas ir ryškesnio kontūro. Taigi, jei veido kontūravimas yra tai, ko norite, pasikalbėkite su DermaSurgic specialistu apie norimus rezultatus. Jis gali pritaikyti „Sofwave™“ procedūrą, kad padėtų padidinti natūralią skruostikaulių ir žandikaulio srities apimtį.
 1. Raukšlių išlyginimas
  Lygiai taip pat, kaip Sofwave™ gali pakelti ir užildyti sukritusią odą iš vidaus, kompresinė procedūra gali sumažinti smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą pagyvindama procesus dermoje. Nesvarbu, ar gydote marionetines linijas, juoko raukšles, raukšles ar suglebusias linijas, jūsų odai bus naudingas raukšles mažinantis kolageno kiekis, kurio gamybą paskatina Sofwave™.
 1. Jokių prastovų
  Viena geriausių „Sofwave™“ dalių yra ta, kad jūs naudojatės visais aukščiau pateiktais pranašumais be prastovų. Tiesiog grįžkite į įprastą gyvenimo rutiną, tik išėjus iš klinikos. Jūsų oda gali atrodyti šiek tiek paraudusi iki 30 minučių, tačiau po kiekvienos sesijos galite sportuoti, pasidaryti makiažą ir mėgautis savo diena kaip įprastai.
 1. Paakių stangrinimas
  „Sofwave™“ aplikatorius yra ne tik pakankamai didelis, kad jis būtų pritaikytas kūno vietoms, pvz., šlaunims, sėdmenims ar pilvo raumenims, bet taip pat gali būti pritaikytas gydyti mažesnes veido dalis, įskaitant paakius. Norint, kad ši gležna oda būtų efektyviai ir švelniai gydoma, reikalingas specializuotas gydymas, tačiau Sofwave™ yra saugu naudoti „Žąsų kojelėm” ir maišeliams po akimis – o nauda matoma ir tai įtikina.
  Odos atjauninimo ir priežiūros apie akis, suteikia jaunatviškesnę išvaizdą, suteikia pailsėjusio žvilgsnio esteiką. Tai vėlgi dėl „Sofwave™“ padidėjusios kolageno gamybos. Tuo tarpu jis taip pat padidina hialurono rūgšties kiekį, kuris padeda sumažinti patinimą.
  Kokios bemiegės naktys? Pamirškite!
 1. Celiulito mažinimas
  FDA oficialiai pripažino, kad Sofwave™ yra celiulito gydymo priemonė, nes jis puikiai stangrina ir lygina odą. Viena iš nedaugelio procedūrų lazeriu, kurią galima naudoti kūno vietoms ir veidui, ji skirta odos įdubimams pašalinti naudojant vadinamąją sinchroninio ultragarso lygiagretčios energijos (SUPERB) technologiją.
  Ką tai reiškia? SUPERB technologija pasižymi nepaprastu gebėjimu siųsti ultragarso energiją į odos sluoksnius, kur ji gali įkaitinti vidurinį odos audinį tiksliu gyliu ir temperatūra, kad atjaunintų kolageno skaidulas. Kolagenas yra tarsi jūsų odos „statybiniai blokai“; jie palaiko struktūrą iš vidaus. Taigi, kai gaminate daugiau, matote putlumo efektą, dėl kurio oda tampa lygesnė ir stangresnė.
  Jei oda yra įdubusi, papildomas kolagenas veikia beveik kaip užpildas. Jis „išvalo“ tikslinę sritį, todėl sumažėja celiulito „apelsino žievelės“ išvaizda. Norėdami gauti geriausių rezultatų, pabandykite jį sujungti su rankiniu limfodrenavimu „Jordi Shape”, kuris padeda išlaikyti lygesnę odą, pašalindamas toksinus ir skaidydamas riebalinį audinį.

Norite sužinoti daugiau apie Sofwave™?
Susitarkime dėl konsultacijos telefonu +370 619 71117 arba užpildykite internetinę užklausos formą ir mes su jumis susisieksime.