Randų gydymas

Įvairūs odos pažeidimai: spuogai (aknė), chirurginės operacijos, traumos, nudegimai ir kiti veiksniai sąlygoja randų atsiradimą. Randas yra biologinis kūno audinių gijimo rezultatas, kuris susiformuoja per kelis mėnesius. Randai, kuriuos matome ant kūno paviršiaus, dažnai mums kelia diskomfortą. Todėl mūsų klinika gali pasiūlyti pačius efektyviausius randų gydymo, naikinimo būdus, orientuotus kiekvienai randų grupei.

Naujų technologijų dėka lengvus, mažus, odos paviršiuje esančius randus panaikinti galima atliekant lazerinę procedūrą su ,,Eufoton“ frakcinio skanerio lazeriu, frakcinio mikroadatinio bipoliarinio radiodažnio procedūrą ,,Morpheus 8“, ,,PRP“ procedūrą, kai į odą yra injekuojama trombocitais praturtinta kraujo plazma, adatinės mezoterapijos procedūrą, kurios metu į odą yra suleidžiami vitaminai odos atstatymui.

Gilių ir grubių randų estetinę išvaizdą siūlome gydyti chirurginiu būdu. Chirurginės procedūros metu randai yra išpjaunami, susiaurinami. Praėjus šios procedūros gijimo laikotarpiui dėl geresnių rezultatų į randus galima leisti steroidinius vaistus, atlikti kompresinę randų gydymo terapiją.

Į atrofinius (įdubusius) randus rekomenduojama leisti hialurono rūgšties užpildus, kurie pakels, užpildys ir išlygins odos paviršių.

Būna, kad po randų gydymo lieka patamsėjusių, rausvų dėmių, kurių tolimesniu gydymu užsiima kosmetologė, atlikdama rūgštinę, mikroadatinę, termoliftingo, vakuumo bei darsonvalizacijos procedūras.

Taip pat klinikoje yra galimybė įsigyti priemonių, kurios veikia prevenciškai, padeda atsinaujinti odai po randų gydymo, naikinimo procedūrų (,,Stretamed“, ,,Dermeden Cicaderm“ ir kt.).