Lūpų kontūrų formavimas

Nuo senų laikų iki dabar grožio ir sveikatos simboliu laikomos proporcingos, putlios lūpos. Todėl dalis moterų, kurios nėra patenkintos savo lūpų forma, kontūro nykimu, sausumu, pradeda naudoti dekoratyvinę kosmetiką šioms problemoms spręsti. Deja, šių priemonių naudojimas suteikia tik trumpalaikį vaizdą, dėl to mūsų klinikos profesionalų komanda yra pasiruošusi greitai ir efektyviai pagerinti gyvenimo kokybę lūpų korekcijos klausimais.

Lūpų korekcijos, putlinimo klausimus apsprendžia hialurono rūgšties preparatų injekavimas į odą. Hialurono rūgštis yra natūralus produktas, kuris yra randamas kiekvieno žmogaus organizme. Hialurono rūgšties injekcijos tinka norinčioms turėti putlias, simetriškas, didesnės apimties, drėgmės pripildytas lūpas. Taip pat ši medžiaga daro stebuklus užpildant raukšles, esančias lūpų srityje.

Lūpų putlinimo procedūra hialurono rūgštimi yra saugi, nesudėtinga, nereikalauja ilgo gijimo laikotarpio. Naudojant hialurono rūgšties užpildus galima pasiekti pačius geriausius rezultatus per itin trumpą laiką ir išlaikyti jo veiksmingumą visus metus. Vėliau procedūrą rekomenduojama kartoti.