Limfodrenažinis masažas (kompresinė terapija, preso terapija)

Apie procedūrą:

Limfodrenažinis masažas, kompresinė terapija, preso terapija yra ta pati procedūra. Ši procedūra atliekama su aparatu. Prietaisas yra skirtas suaktyvinti kraujo bei limfos tekėjimo trukmę, pagerinti žarnyno veiklą, paspartinti nereikalingų medžiagų pasišalinimą iš organizmo, sustiprinti imunitetą. Limfodrenažo masažas yra malonus bei veikia atpalaiduojančiai, todėl pacientai atlikdami šią procedūrą ne tik patiria didelę naudą savo organizmo sveikatinimui, bet ir pasiilsi nuo kasdieninių darbų, rūpesčių.

Procedūros poveikis:

Procedūra stimuliuoja ląstelių regeneraciją, todėl yra tinkama po operacijų. Taip pat limfodrenažinis masažas padeda pasišalinti susikaupusiems skysčiams, atsilaisvinti užkietėjusiems viduriams. Po procedūros yra jaučiamas kūno lengvumas, pagreitėjusi medžiagų apykaita, matomas sumažėjęs celiulitas, svoris, padailėjusios kūno linijos, dingsta nuovargis, pagerėja raumenų tonusas, pašalinamas galūnių tinimas, brinkimas.

Procedūros eiga kūnui:

 • Kūno paruošimas procedūrai;
 • Kūno apimčių išmatavimas/svėrimas;
 • Limfodrenažinis masažas.

Procedūros trukmė:

30 min.

Kaina:

20 EUR.

Ką reiktų žinoti

Kam procedūra yra tinkama?arrow

  Procedūrą atlikti galima tik po specialisto apžiūros, konsultacijos. Specialistas apžiūrėjęs ir įvertinęs paciento būklę, kūną kiekvienam rekomenduoja reikiamą procedūrų kursą. Procedūra atliekama moterims ir vyrams, visoms amžiaus grupėms. Procedūra neatliekama nėščioms, žindančioms moterims, jei asmuo serga onkologinėmis ligomis, tuberkulioze, vagotonija, bezdevo liga, turi limfedemą, ūmius infekcinius susirgimus, inkstų ir širdies nepakankamumą.

Kuriose srityse yra atliekama procedūra?arrow

  Procedūra yra atliekama pilvo, kojų, sėdmenų srityse.

Koks yra rekomenduojamas procedūrų skaičius?arrow

  Geriausiam rezultatui pasiekti yra reikalingas 10 procedūrų kursas. Rekomenduojama atlikti 2 procedūras per savaitę.

Kaip reikėtų pasiruošti prieš procedūrą? arrow

  Iki procedūros likus porai valandų nereikėtų prisivalgyti, kad nebūtų sunkumo jausmo.

Ką reikėtų žinoti po atliktos procedūros?arrow

  Priežiūra po procedūros nulemia procedūros efektyvumą, komplikacijų pasireiškimo tikimybę, todėl yra labai svarbi viso gydymo dalis. Po procedūros reikėtų ramiai pasėdėti, išgerti puodelį šiltos arbatos. Grįžus į namus pasistengti gerti reikiamą vandens kiekį (30 ml/kg) per parą. Palaikyti sveiką mitybą bei fizini aktyvumą. Kilus neaiškumams būtinai kreiptis į procedūrą atlikusį specialistą.

Prie kokių kitų procedūrų galima derinti limfodrenažinį masažą? arrow

  Limfodrenažinį masažą kūnui galima atlikti kartu su mikroadatine mezoterapija Mesoskinline: ,,Meso stretch mark remover“, ,,Meso cheek lift“, adatine mezoterapija Mesotech: ,,Meso body reshape+ „, ,,Meso stretch mark removal“, kavitacija, vakuumu, termoliftingu, H8 Jordi Shape lieknėjimo platforma, gydomuoju, atpalaiduojančiu, individualiu masažais.