BodyFX®️ Inmode

Celiulitui gydyti nereikia riebalų nusiurbimo: BodyFX® (arba Bodyfx) yra naujas, efektyvus ir patvarus neinvazinis sprendimas, skirtas pašalinti įsisenėjusį negražų celiulitą arba gydyti vidutinio sunkumo riebalų sankaupas. „BodyFX“ yra „EndoliftX®️“, „Morpheus8 Body” papildomas sprendimas kūno kontūrui formuoti ir odai stangrinti.

BodyFX® yra vienintelė procedūra, kurioje naudojama pažangi koncentruota radijo dažnio energija, skirta konkrečiai nukreipti į riebalų ląsteles, be to, stangrina odą stimuliuojant odos kolageną. Taigi tai ne tik sumažina riebalų kiekį. Jis taip pat stangrina ir stangrina odą, o tai yra pagrindinis kūno kontūravimo tikslas.

KAS YRA BODYFX®?

BodyFX apjungia įvairias estetinės medicinos patvirtintas celiulito gydymo technikas. Ši technika apjungia radijo dažnį, giliųjų audinių šildymą ir neigiamą slėgį kartu su vakuumu.

Radijo dažnio energija skleidžia šilumą link odos ir apatinių riebalų, todėl temperatūra pakyla ir ši temperatūra stimuliuoja giluminius audinius. Tada valdomi energijos impulsai ir įsiurbimas veikia sinergijoje bei gražiai atkuria kūno formas. Prietaisas skleidžia radijo dažnio impulsų seriją vieno milijono ciklų per sekundę greičiu. Šis skaičius, nors ir atrodo didelis, iš tikrųjų yra labai saugus.

Siekiant optimizuoti jūsų savijautą, kūno temperatūra yra nuolat stebima, o odos temperatūra – nuolat tiksli. Šis terminis stebėjimas optimaliai kontroliuoja temperatūrą, kad būtų užtikrintas efektyvus ir visiškai saugus gydymas.

KAIP VYKSTA PROCEDŪRA?

Pažymėjus apdorotą (-as) sritį (-es), galima pradėti gydymą rankine „galva”. Gydymo metu bus jaučiamas šilumos pojūtis, susijęs su įsiurbimu. Tai labai saugus gydymas dėl integruoto šilumos detektoriaus, kuris neleidžia pasiekti aukštesnės nei 42 laipsnių temperatūros.

Daugumai BodyFX ši celiulito gydymo procedūra nėra skausminga, kai kurie pacientai procedūros metu kartais jaučia nemalonų šildantį pojūtį keletą minučių.

BodyFx nesukelia jokios socialinės atskirties.

Kiek laiko trunka sesija?

Kiekviena sesija trunka nuo 15 iki 30 minučių vienai zonai gydyti.

Gydoma zona atitinka plotą, kuris maždaug yra 15 cm x 15 cm kvadrato dydžio.

Suplanuokite 6–8 seansus, 1 seansą per savaitę. Tada suplanuokite vidutiniškai kartą per metus palaikymo sesiją.

PRIEŠ BODYFX® SESIJĄ

Prieš BodyFx seansą nereikia imtis jokių atsargumo priemonių.

Galima apdoroti visus odos tipus, įdegęs nesvarbus.

Gali būti gydomi tiek vyrai, tiek moterys.

Tą pačią gydymo dieną primygtinai rekomenduojama gerti daug vandens, kad būtų lengviau pasišalinti.

BODYFX® SESIJOS METU

Jūs tiesiog jaučiate kintamą šilumą gydymo metu, priklausomai nuo gydomos vietos, o po gydymo nėra jokio matomo poveikio, išskyrus kartais labai nedidelį vietinį paraudimą.

PO BODYFX® SESIJOS

Po kiek laiko bus matomi rezultatai? Vienai apdorotai sričiai reikia suplanuoti 6–8 procedūrų kursą, po vieną seansą per savaitę. Be to, reikalingas palaikymas: vidutiniškai kartą per metus kursą kartoti .

Taip pat atkreipkite dėmesį: gydymo metu svarbu sveikai maitintis, vengti aptemptų drabužių ir sportuoti, kad rezultatai būtų optimalūs. www.reformbody.lt

Daugiau apie procedūrą https://www.youtube.com/watch?v=pIWUyVRSXa4