Inmode Forma

Su Forma akimirksniu pasiekite jaunatviškesnės odos išvaizdą. Forma žinoma, kaip „nechirurginis veido pakėlimas“, mes naudojame šį odos stangrinimo prietaisą, kad paskatintume kolageno gamybą, kad pakeltume audinius, stangrintume odą ir suformuotume jūsų veido kontūrą tam, kad atrodytumėte natūraliai, sveikai t.y. puikiai.

DermaSurgic – vienintelė Lietuvoje galinti pasiūlyti Inmode Trio-technologijas vienoje vietoje:
🔅 Morpheus8
🔅 FORMA
🔅 BODYfx

FORMA iš InMode – veido pakėlimo procedūra naudojanti naujos kartos radijo dažnio energiją ir efektyviai, patogiai ir neskausmingai gydo problemines vietas.

Procedūra atliekama: veidui, kaklui, dekoltė ir akių sričiai, kūno zonoms.

Inmode FORMA atkuria ir stangrina veido ir kūno kontūrą, odą.
Inmode FORMA stimuliuoja, restruktūrizuoja ir tankina kolageno skaidulas, kad pagerintų odos tekstūrą ir sumažintų smulkias raukšles bei smulkias linijas.
Inmode FORM tolygiai šildo audinius.
Inmode FORMA aktyviai kontroliuoja pasiektą temperatūrą.
Inmode FORMA – maloni ir neskausminga procedūra.

Kas yra radijo dažnio veido pakėlimas FORMA?
„Inmode Forma“ radijo dažnio veido pakėlimas naudoja bipolinę radijo dažnio technologiją, kuri užtikrina optimalias procedūras giliuosiuose odos sluoksniuose ir taip pagerina jūsų odos išvaizdą.

Kaip veikia „Inmode FORMA“ radijo dažnio technologija?
„Inmode Forma“ radijo dažnio pakėlimas buvo sukurtas remiantis klinikine patentuoto A.C.E. (Control, Extend) technologija, kuri naudoja radijo dažnio energiją, nukreiptą į gilius odos sluoksnius.
Tai užtikrina maksimalius ir nuolatinius rezultatus.

Odos stangrinimo rezultatai gali skirtis, tačiau daugelis pacientų pastebi pastebimus pagerėjimus per kelias dienas po pirmosios procedūros. Optimalūs rezultatai paprastai tampa akivaizdesni po procedūrų serijos, dažniausiai per 6–8 savaites, nes kolageno gamyba didėja ir oda toliau stangrėja.

Daugiau apie procedūrą https://www.youtube.com/watch?v=p0KTBVcuDQk